Wybór cyfrówki


(Foxsly) #1

Wady które wymieniłeś są naprawde mało istotne. Ale radził bym Tobie coś Canona uwazam że to lepsza firma. polecam ta stronę. jest tam wiele komentarzy i możesz sie dowiedziec co ludzie sadzą o aparatach które posiadają http://www.recenzje.net.pl/


(Pitek111) #2

Ja osobiście polecam Nikon Coolpix L2. Mam taki aparat już ze 2 lata i jestem z niego w stu procentach zadowolony. Posiada kilkanaście przeróżnych "programów" fotografowania. Dzięki temu aparatowi zrobiłem zdjęcia które sprzedano na aukcji za pokaźną sumę. Aparat nawet dobrze się prezentuje, dobrze leży w dłoni. Jakbyś dobrze poszukał to byś znalazł nowy za około 600/650 zł. TUTAJ ten aparat jest używany. Myślę że warto wydać ze 100 zł wiecej żeby mieć 10x lepszy aparat :slight_smile: Pozdrawiam.


(Foxsly) #3

Zgadzam sie z przedmówcą Nikon to też dobra firma, więc chyba najlepiej wybrać coś z posród tych dwóch producentów


(Prymas666) #4

Ze swojej strony polecam Canona S3 IS niestety używany ale warto no i spełnia wszystkie twoje "dodatkowe" wymagania prócz osłony obiektywu :wink:


(maciasss1) #5

A ja polecam odwiedzić Ci sklep internetowy euromega (ze Skierniewic). Tam mają Nikona Coolpixa S52 za niecałe 480 zł (wersja srebrna) a wersja brązowa za 560 (nie wiem czemu taka rożnica). W każdym bądź razie sam posiadal model S5 od dwóch lat i jestem więcej niż zadowolony (dałem za niego wtedy blisko 1000zł). A ten model, któy proponuję za taką ceną, to nic tylko brać :))


(matekadamczak) #6

dołączam się do tematu szukam cyfrówki do 300 zł.nie musi byc kolosalna matryca wystarczy 5 MPIX.Jestem totalnym laikiem w sprawie cyfrowek. Mam na oku Sony DSC S50? co o nim sądzicie

http://allegro.pl/item446915371_aparat_ ... i_bcm.html