Wybór dobrego i niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego

(Voytec749) #1

Witam!

Poszukuję dobrego i niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego do zastosowań domowych. Skaner/drukarka/kopiarka (żeby można było xerować bez użycia kompa). Cena do 300zł (im mniej tym lepiej, bo czekają mnie wydatki związane z kupnem nowego kompa). Myślę, że rozsądnym wyborem byłby sprzęt firmy HP (lexmarki ponoć lipne).

Proszę o pomoc w wyborze

Z góry dzięki

(Skicio) #2

HP Photosmart C3180 :slight_smile:

mam i gorąco polecam :slight_smile:

http://www.skapiec.pl/site/cat/6/comp/98393

wybierz sobie jakiś sklep. masz spory wybór hehe :wink:

(Anonymous Dreams) #3

Od 1,5 roku mam HP 1315 i jest ok.

pozostaje jeszcze stara kwestia "urządzenie tanie" ale atrament drogi i szybko się wyczerpuje". :stuck_out_tongue:

(Craker92) #4

Ja mam Lexmark X3300 i jestem zadowolony...

(Kwisnia 1990) #5

HP Photosmart C3180 również polecam.

(Draakus) #6

Ja osobiście mam Epson DX4050. W tej cenie nie ma co oczekiwać nie wiadomo jakiej jakości druków/skanów i funkcji. W tej cenie trzeba się kierować czy drukarka ma cztery tusze i czy można kupić do niej kupić nieoryginalne tusze.

Brother 115c lub 130c.

(Skicio) #8

ja mam jak już wcześniej wspomniałem : HP Photosmart C3180 i jakoś nie narzekam na tusz. wystarczył mi na dość długo, a przyznam, że wcale nie drukuje mało. można do niego kupić kardridż czarny o 2 pojemnościach. ten większy ma 20ml, a mniejszy 7ml czyli większy ma prawie 3 krotnie większą wydajność... ja bym na twoim miejscu kupił właśnie to urządzenie, bo poprzednio miałem innego lexmarka i był nieporównywalnie gorszy od aktulanego sprzęu... wybór należy do ciebie

(Kosmate) #9

Brother DCP-115C, warte uwagi :slight_smile: Posiadam, nie narzekam :slight_smile: