Wybór dostawcy internetu

a ja mysle jak masz konto na allegr o to jest dla ciebie ;p

Netia: Wylicytuj abonament za Internet

Łukasz Szewczyk, 14 sierpnia 2008, godz. 17:36

Netia jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce wprowadza sprzedaż swoich usług na portalu aukcyjnym. Od teraz użytkownicy internetowego serwisu Allegro.pl mogą wziąć udział w licytacjach dostępu do Szybkiego Internetu.

Netia jest pierwszym w Polsce operatorem, który zdecydował się na sprzedaż usług dostępu do szerokopasmowego Internetu na Allegro .

Dla Allegrowiczów przygotowano specjalną ofertę Szybkiego Internetu o przepływowościach 512 kbit/s, 1 Mbit/s oraz 2 Mbit/s, dostępną w sprzedaży wyłącznie poprzez serwis aukcyjny.

Użytkownicy portalu mogą skorzystać z dwóch opcji zakupu: “Kup Teraz” (kupujący płaci abonament w wysokości złotówki przez cztery pierwsze miesiące w dwuletniej umowie na Szybki Internet) oraz z opcji “Licytacji abonamentu” (wylicytowana cena będzie obowiązywała przez cały czas trwania umowy na Szybki Internet).

  • W serwisach aukcyjnych można dziś już kupić praktycznie wszystko. Przygotowanie specjalnej oferty z myślą o ich użytkownikach było tylko kwestią czasu, zważywszy na to, że Netia zawsze korzysta z innowacyjnych metod. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spodoba się kupującym - mówi Mirosław Godlewski, prezes Netii.

Zobacz:

» Zobacz aukcje Netii na Allegro.pl

http://www.allegro.pl/show_user_auction … d=11022163

play ma dobra oferte moze i dobra ale limit 5 gb i slaby zasieg w polsce juz czasy malego transferu dawno minely jesli chcesz mobilnosci to taka oferte polecam ale jak chcesz duzo pobierac nie polecam:( lepiej netia lub orange freedom sam mam multimo- gts energis calkiem dobry necik ale drogi!! i taka sobie predkosc 1mb/s reszte drogie a wogole polecam ci ta strone http://www.dostawcy-internetu.pl/

Chciałbym właśnie przejśc na Netię 4mbit wraz z telefonem i nie wiem czy warto. Obecnie mam osiedlówkę 1,5 mbit i niestety mały jest transfer.

Ma ktoś to 4mbit?

ja bym przeszedl jak mozesz:D

Super, nie chce się opierać na takich opiniach, bo to nie opinie, a jedynie wróżenie.

Jeśli ktoś ma 4mbit, to transfer ma cały czas w okolicach 512kb/s ?

a może net z dialogu ??

Drogo mają w porównaniu do Netii.