Wybór dostawcy internetu

Siema. Kończy mi się umowa z jednym dostawcą ale od niego mam internet radiowy 256 kb/s za 40zł :confused: Teraz chciał bym kupić jakiś lepszy tak od 1MB tylko nie wiem od kogo najlepiej się opłaca, i dodam że nie mam telefonu stacjonarnego w domu, kiedyś był czyli linia i to gniazdko w domu zostało :smiley: A poniżej wklejam gdzie mniej więcej mieszkam bo u niektórych dostawców jest mapa zasięgu i nie do każdego dostaje :stuck_out_tongue: ( i nie wiem czy dobry dział, nigdzie indziej mi nie pasowało, jeśli zły to sory)

beztytulu_120.png

Z góry dzięki za podpowiedzi

Może coś stąd wybierz.Z zasięgiem nie będziesz miał problemu :slight_smile: http://www.dostawcy-internetu.pl/internet-satelitarny

Rozumiem, że linia TP u Ciebie jest. Zainteresuj się może Netią, lub jakimś innym dostawcą, który oferuje usługi na liniach TP.

Linia TP jest tylko nie aktywna bo nic od TP nie mam, właśnie zastanawiałem się nad Netią ale mam jedno pytanie, czy nie będę musiał płacić dodatkowo za jakieś utrzymanie linii z tego powodu że nie mam tel stacjonarnego ??

Nie :slight_smile: , takie rzeczy to tylko w Tp :smiley:

O to bardzo dobrze, bo kiedyś z tego co pamiętam to internet od TP można było mieć gdy się miało tel stacjonarny z abonamentem 50zł, lub bez ale trzeba było dodatkowo płacić ok 30/40zł. Dzięki za podpowiedzi :wink:

Dodane 30.08.2010 (Pn) 19:19

A jak to jest z tym internetem za 49zł 4MB od Netii, taka cena jest przez cały okres umowy czy tylko przez jakiś czas ?

Obecnie podpisałem umowę na 20MB za 69zł na okres 24-miesięcy, cena obowiązuję przez cały czas trwania umowy.

A to jest faktycznie 49zł czy dochodzi do tego jakiś vat czy coś w tym stylu ?

Faktycznie :smiley:

A nie brałeś pod uwagę ofert internetu satelitarnego ? Tutaj masz wykaz firm działających w tej formule na terenie Polski http://www.internet-satelitarny.eu/index.php

jeśli linia należy do TP a Netia dzierżawi od nich to może wyjść na koniec drożej niż w TP :-o najlepiej jest brać w TP razem z telefonem i zawiesić na rok odrazu tel. wtedy zamiast 30zł za utrzymanie linii płaci się 20zł