Wybór dostawcy

Witam potrzebuję pomocy w wyborze dostawcy internetu. Mieszkam w małej miejscowości na Dolnym Śląsku.Niestety ani UPC ,ani Vectra nie są dostępne. Obecnie mam internet 2mb/s za 70 zł. Chciałbym coś szybszego. Operatorzy stacjonarni u mnie dostępni to Neostrada i Netia na liniach Neostrady. Myślałem nad LTE Cyfrowego Polsatu 25 GB wraz z telewizją , bo jestem w zasięgu LTE. 

2 Mb/s (nie mb/s) masz bo na tyle linia pozwala czy o co chodzi? Bo ja za 70 zł mam 80Mb/s (neostrada).

Linia pewnie może szybciej . Ale to lokalny dostawca kablówki i jedyny który dostarcza internet gminie ,więc może robić co chce. W gminie są jeszcze stare linie TP ,chyba pójdzie do 8 MB/s.

Źle zrozumiałem. Myślałem że masz w tej chwili Neo. Na żadne cyfrowe Polsaty i inne LTE bym się nie decydował. Wg mnie to ostateczność jeżeli nie ma innej możliwości. Na Twoim miejscu sprawdziłbym jakie masz możliwości po kablu telefoniczny, Tylko nie słuchaj ludzi z infolini, bo zaproponują Ci pewnie z 80 Mb/s. Najlepiej jakbyś znalazł kogoś w najbliższej okolicy z np. Neostradą i podpytał go jak to z szybkością wygląda.