Wybór drukarki


(Miniuka) #1

Witam

Moja potrzciwa drukareczka (HP 3420) się nieodwracalnie zepsuła. A więc poszukuję nowej. Wyszpiegowałem kilka:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=30061

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7669

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=22607

Którą z tych najbardziej polecacie? Oczywiście z przelicznikiem cena/jakość. Może ktoś ma któryś z wyżej wymenionych modeli?Jesli tak to niech krótko zcharakteryzuje działanie :slight_smile:

A może polecacie inne modele

jeśli tak to poprosze o linki i kika argumentów. Do 300zł


(k-9) #2

wybierz canona jest najleprze i tanie w eksploracji Plolecam bo sam go mam i ma tanie tusze nasciescie :slight_smile: :slight_smile:


(Monczkin) #3

k-9 tanie tusze to nie wszystko. Ważniejsza jest ich wydajność. Co z tego, że masz tanie zbiorniki, jak musisz ich użyć więcej do wydruku tej samej ilości ??

Ja w domu, jak i w pracy używam HP - jak do tej pory nie zawiodły mnie te drukarki.

miniuka trzeci link --> Epson Stylus Color D88 - posiada możliwość druku w schemacie kolorów CMYK, to jest przydatne raczej dla osób zajmujących się poligrafią (wydruki projektów dla klientów). Jej zaletą, jest to, że w razie wyczerpania jednego koloru, wymieniasz tylko ten, używając pozostałe aż do wyczerpania. W przypadku pozostałych, w razie wyczerpania danego koloru (np. czerwonego) musisz wymienić cały zbiornik. Tak więc ta drukarka, na pewno będzie tańsza w eksploatacji niż pozostałe.

Ważne jest też, do jakich celów chcesz wykorzystywać drukarkę - jeżeli drukujesz mało, to warto wziąść tańszą drukarkę - chodzi o cenę zbiorników. Jeżeli drukujesz dużo, to polecam HP - uważam, że ich tusze są bardzo wydajne.


(Miniuka) #4

a co sądzicie o linku nr 2??

Ta drukarka najbardziej przypadła mi do gustu


(Marus18) #5

nie pacz na gust patrz na jakos wykonania.

canon posiada solidne wykonanie i jak narazie posiada najlepsza i najtansza baze eksploatacji czesci i tuszy.

Na rynku firma jak naarzie goruje jesli chodzi o drukarki i aparaty cyfrowe.

HP I Lexmark to dla mnie dwie firmy ktore sa tak naprawde do dupy :stuck_out_tongue:

CANON i jeszcze raz CANON

inne odzuc

pozdro


(Danielm86) #6

Lexmark tak ale nie HP. Jak narazie HP robi dobre produkty. Nikt z moich znajomych nie narzeka. Na Canona i Lexmarka tak.


(FXJ) #7

CANON! Posiadam iP1000 jest super tusze do mojej eksploatacji wystarczają a w razie braku to nowy czarny zbiorniczek 9zł :slight_smile:

http://www.ceneo.pl


(k-9) #8

tak Canony sa najlsze mialem HP no normalnie tak beznadziejna po 7 dniach ja sprzedalem na aukcji za 560 zl i kupilem canona