Wybor glosnikow do laptopa

Witam chce kupic glosniki do laptopa, wiec prosze o rade, chodzi mi o dobre glosniki, interesuja mnie 2.0 lub 2.1, zaczalem oczywiscie od firm Creative i Logitech, ale wole firmy ktore specjalizuja sie w produkcji tego typu sprzetu(JBL, Mission itp.), znalazlem rowniez firme Genius co o niej myslicie, zainteresowaly mnie te:

  1. Genius-SP-HF2000X

  2. Genius-SW-V2.1 1500

  3. Genius-SW-V2.1 1250

Firma Genius znana jest z produkcji myszek jakiś czas temu :). Testowałem głośniki Genius’a 5.1 do kina domowego i muszę przyznać, że były całkiem dobre. Dużym plusem większości zestawów z tej firmy jest solidne wykonanie, dość grube drewniane obudowy, a nie jakieś tam plastikowe pudełka. Jeśli jednak gustujesz w firmach specjalizujących się w produkcji głośników, to dziwię się, że zainteresowałeś się tą marką. Przecież oni robią też różne akcesoria do komputerów takie jak myszki czy klawiatury :slight_smile: co widać na ich stronie domowej, do której linka podałeś powyżej.

TEN zestaw Genius’a wygląda nieźle i z tych 3 wybrał bym najprawdopodobniej ten. Co prawda nie ma subwoofer’a ale przy takich głośnikach nie jest on chyba potrzebny :slight_smile: 60 W RMS’u i solidne drewniane obudowy robią swoje :). Swoją drogą te głośniki wyglądają na dość duże więc rozumiem, że będą podłączane tylko w domu i nie chodzi Ci o ich mobilność oraz wygodę przenoszenia? :stuck_out_tongue:

Te są fajne :slight_smile: http://www.geniusnet.com/geniusOnline/o … rtal?_nfpb

=true&productPortlet_actionOverride=%2Fportlets%2FproductArea

%2Fcategory%2FqueryPro&_windowLabel=productPortlet&product

PortletproductId=526563&_pageLabel=productPage&test=portlet-action%22 ile kosztują?

Ale ja bym chyba nie wybrał :frowning: geniusa bo on nie produkuje głośników.

  • idac tym tropem wymyslilem cos nowego aktywne monitory, mysle ze to bedzie dobre rozwiazanie bo w systemach 2.1 nie ma tej spojonsci , pytanie czy te monitory graja tak jak zwykle monitory pasywne, czy poprzez swoje zastosowanie to calkiem inna bajka(najpierw zastanawialem sie nad systemem 2.1 Bose Companion 3 series II, ale stwierdzilem ze to nie da poszukiwanego rezultatu, bo cos bedziem mi mruczalo pod stolem, a satelitki nie beda dawaly rady), wiec pytania techniczne, czy jest to mozliwe i jak one sa polaczone miedzy soba , zainteresowalem sie Yamaha HS50M, ale czytalem na innym forum ze one maja wlasnie slaby bas, na czy mi zalezy