Wybór hd4850

Witam co sądzicie o tej karcie modelu?

http://allegro.pl/item607522305_512gb_s … por_x.html

Hmmm to zależy do czego będziesz używał komputera, jaki masz limit na wydanie pieniędzy na tą kartę graficzną czy masz już kupiony zasilacz… J osobiście niedługo składam komputer i chyba kupię Radeon’a 4890 1GB - ok. 1000zł

Jak powiedział kolega wyżej podaj przede wszystkim model i moc zasilacza oraz resztę kompa bo może się okazać że lepiej wymienić zasilacz niż kupować taką kartę. Podaj też budżet

Co wy z tymi zasilaczami tak szalejecie? Może ma słaby. Kupi kartę i spali kompa jego sprawa. A Radeona HD4850 polecę Ci z serii Golden Sample od Gainwarda. Wszyscy znajomi (którym go poleciłem) są z niego zadowoleni.

Miałem kiedyś Sampla, szczerze go polecam.

ProAgent za ile kupiłeś swojego kompa??

Mam już wszystko kupione jeszcze tylko karta graficzna, zasilacz spokojne uciągnie tą karte. Pytam czy ten model jest ok.

Tak ten model jest OK.

On go nie ma, popatrz na zasilacz który nie istnieje.

5 patyków

Został przerobiony. (nawet zliczyć nie mogę, ile razy to mówiłem)

Takie bajki to sobie możesz pisać :lol:

Takich głupot to ja dawno nie słyszałem.

Z tego co na testach i opisach widać to dobry model, chłodzenie skuteczne dobrze chłodzi, i od razu wyrzuca ciepłe powietrze na zew, sekcja zasilania jest lepsza, bardziej efektywna, komp z tą kartą pobierze parę wat mniej niż ze standardową 4850.

Co do kompa ProAgenta to pamiętam tematy jak miał problem z wydaniem na płytę gł więcej jak 70 zł, ale podpis dodaje 20% respektu.

Nawet nie zamierzam z Wami dyskutować.

Taa, nie chcę się usprawiedliwiać ale, to był mój młodszy brat (l.13). W zasadzie to po nim mam te konto.

Nie zamierzasz a dalej to robisz, nie zamierzasz, bo trafiłeś na kogoś kto się zna lepiej od ciebie ??

Jak by to była prawda to byś się nie tłumaczył.

Sam nie tak dawno temu stałem przed wyborem “idealnego HD4850”. I po kilku tygodniowej batalii i przejrzeniu kilkudziesięciu testów różnych modeli zdecydowałem sie na Szafirka z chłodzeniem Vapor-X. Konstrukcja tych chłodziw to… istny majstersztyk. Ciche i zimne kiedy trzeba, demonicznie szybkie kiedy sytuacja tego wymaga. Spokojnie kręcą sie do zegarów Toxica, przy czym nie hałasują nawet w połowie tak jak te suszarki. Masz moją rekomendację. :wink:

Skoro masz takiego kompa to wrzuć na forum jakieś fotki.

Nie przesadzasz troche? Zdjecia Vapora poszukaj sobie w googlach.

tomsonis zrozum koleśowi stary kupił kompa a on pewnie nie umie zdjąć obudowy… Gra w mario na minimum detali i na roździelczosci 320 X 240 bo myśli że tibia mu nie wejdzie która dla nie go jest symulatorem lotniczym ^^ (po ziemi)

Nie chodziło mu o ciebie.