Wybór karty graficznej do 400zł

czyli biorę HD7770 :smiley: HEH ale czy z moim CD2 E8400 ze standardowymi zegarami pracy czyli jets to 3.0GHz będzie ona wykorzystywana w 100% ?? czy da radę z BF3 ?? bo jak miaem 9600GT to bf na single palyer cięko tylko z 15FPS … z 4GB ram na 64-bitowym systemie SEVEN pro :d

Procesor CPU nie wyznacza granicy wydajności karty graficznej czy ty tam będziesz miał za 400zł czy za 2000zł kartę to zawsze będzie hulała na 100% jak odpalisz 3DMark Vantage i sprawdzisz wyniki cząstkowe to karta będzie zbierała zawsze tyle samo punktów czy będzie z cd2 czy z intel i7 :slight_smile: wydajność twojego zestawu zależy od najsłabszego ogniwa w twoim PC

myślę że będzie dość optymalnie wydajność karty jak i procesora będzie na podobnym poziomie

aha rozumiem czyli różnica bedzie z przesiadki z gf9600 na 7770 ??

Różnica powinna być bardzo odczuwalna (może nie tak bardzo w grach które wykorzystują więcej niż 2 rdzenie).

@PROGROT

Jeszcze nie kupiłeś tej karty? Ogarniasz ten temat już szósty dzień i chyba nadal nie jesteś zdecydowany. Nie wiem w jaki sposób mamy jeszcze napisać, że najlepszym rozwiązaniem będzie HD7770.

Nie, nie będzie :stuck_out_tongue: Ile razy można powtarzać jedno i to samo?

PROGROT

podkręcałeś kiedyś tego twojego e8400 ??wiesz na pewno o tym że ma spory potencjał OC mógłbyś jeszcze sporo zyskać na wydajności

tak wiem podkręcalem go Ale tylko.do ttestów. a co do zakupu karty to muszę jeszcze wybrać się do.sklepu.bo kupię tego.7770 na pewno…

do ilu kręcić tego e8400?? i pewno muszę wymienić chłodzenie referencyjne na coś innego więc do 4.0 może ogarnie… :slight_smile:

Każdy procek sie inaczej podkręca to już musisz sam ogarnąć jaką masz płytę główną i zasilacz?

pyta gówna P31 ES3G od Gigabyte ;d niby jest dobra ;d

a zasilacz to marnie Modecom Premium 400W ;d

Dodane 18.06.2013 (Wt) 11:20

A cod o wypieków to różnicy brak … karta pewnie do wyrzucenia jest i tyle ;d

za nie dlugo będe mial tą HD7770 :smiley:

Dodane 24.06.2013 (Pn) 12:38

hah teraz na alsenie jest droższa ta gtx od ati 7770 … heh ;d