Wybór karty graficznej do 900zł

Pokaż mi te kilkadziesiąt procent, proszę,  bo nie jestem w stanie znaleźć takich testów.

 

Czyli mamy Twoje założenie vs fakt na testach, który przedstawiłem.

Co tu dużo mówoć 380 jest wydajniejsza od 960 (w benchmarkach i wiekszosci grach) i mówię głośno STOP fanboyom i fanatykom nv.

 

A czy nv obniża wydajność poprzez sterowniki czy to wina optymalizacji gier to ŻADNA różnica bo i tak amd jest lepszy (380) co pokazują testy.

Semtex ignoruje więc repostuję:

 

  1. Nie żartuj nawet ;) http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-960,4038-10.html

  2. Różnica 1,50 zł miesięcznie na rachunku przy codziennym 6-8 godzinnym graniu. Argument nie do zbicia.

  3. Musisz podkręcać grafikę, by mieć wydajność lepszego i tańszego radeona.

  4. Już teraz 960tka jest 10-20% mniej wydajna od R9 380. Za 2 lata jak będziesz zaczynać myśleć o sprzedaży to ta różnica będzie jeszcze większa. Inna kwestia - pierwsze słyszę, ze więcej towaru na rynku = wyższe ceny - aa tylko ona będzie dla ciebie wyznacznikiem przy sprzedaży :wink:

Co do “narzutu DX11” na procesor - w podsumowaniu masz wytłumaczenie jakie specyficzne warunki trzeba spełniać, by taki narzut wystąpił.

 

 

Ogólnie ironicznie gratuluję świetnego wyboru 960tki :slight_smile:

Widzę, że wybuchła kłótnia Nvidia vs AMD. Chciałbym Was tylko poinformować, że od tygodnia mam już GTX960, więc myślę, że dalsza dyskusja jest zbędna. Zdaje sobię sprawę, że być może wybrałem tą gorszą opcję i zaraz ktoś wyzwie mnie od fanboyów, ale mimo to jestem ze swojego wyboru zadowolony.

Kłódka.