Wybór karty graficznej

(Kuba Burzynski) #1

Na początek proszę o nie pisanie, że w złym miejscu zamieściłem post tylko o pomoc - będę wdzięczny.

Tak jak w temacie chodzi o kartę graficzną, czyli co najlepiej wybrać w dobrej cenie. Czytałem wiele testów, recenzji i opinii, ale są już stare - jak wiecie karty wychodzą co 2-3 miesiące. Cena już jest przestarzała i to bardzo myli człowieka. Jeszcze w tym miesiącu złoże komputer i chce wiedzieć czy nie kupie karty, która jeszcze przez parę tyg. będzie dobra. Z tego co wiem radeon hd 4850 jest przyzwoita cena/jakość, ale boje się, że na długo mi nie wystarczy.

Bardzo proszę o pomoc, będzie to przydatne nie tylko dla mnie, ale też dla poszukujących :slight_smile:

Pozdrawiam.

(JNJN) #2

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja edytuj i popraw.JNJN

(system) #3

moim zdaniem powinienneś brać radka 4850.. 4870 jest moim zdaniem nie opłacalnym zakupem. Czekać w nieskończoność też nie ma sensu. Jeśli chodzi " cena/jakość" to radek 4850 jest najlepszym wyborem

(Piotr K1996) #4

poszukaj czegoś z geforce 9 za jakieś 5 stów kupisz bardzo dobrą kartę a za 9 stów to ci i crisis pójdzie jak żyletka

(Kuba Burzynski) #5

dzięki za pomoc, kupie radeona 4850, a później kupie drugiego jak mi ten już nie będzie wystarczał :slight_smile:

(Konrad Glejt) #6

A można kupić oddzielnie karty czy można najpierw jedna a potem drugą? Bo w sklepach są one połączone w jeden jakby model.

(Kuba Burzynski) #7

normalnie bierzesz dwie karty chyba, ze chodzi ci o model który ma wyjsc x2. Jak mowilem kupie pozniej druga bo teraz dwoch nie ma potrzeby kupowac.