Wybór karty sieciowej

witam, bardzo chcę zakupić kartę sieciową do swojego kompa bo nie mam a chcę go połączyć z drugim komputerem i tu pojawia się moje pytanie jaką kartę polecacie na PCI najlepiej z Allegro pozdro thx

No to idąc za ciosem pentagram :smiley:

http://www.allegro.pl/item188924054_kar … 5l_fv.html

Poszukaj na allegro kabli usb-usb do łączenia kompów. Są takie że po zainstalowaniu komp wykrywa je jako karty sieciowe.

mówisz że to będzie działać bo mi się wierzyć w to nie chce

Złączono Posta : 03.05.2007 (Czw) 11:48

to równie dobrze mógłbym sobie zakupić dwa adapteru Bluetooth i podłączyć do kompów i by mi działały w/g twego toku rozumowania czekam na wypowiedzi innych użytkowników forum

Daj sobie spokój z łączeniem przez USB, jak to radzi dav4. Takie kable mają ograniczoną długość do kilku metrów no i zajmują cenne gniazdo USB. Kup jakąkolwiek kartę sieciową. Ta którą podał SzymSzejdi wydaje się być dobrym wyborem. No i w dodatku śmieszna cena, która nie powinna Cię zrazić, gdyż tyle właśnie kosztują karty sieciowe.

Mateo_89 To co najważniejsze to router pozwoli Ci na podłączanie kompów niezależnie, nie musi chodzić jeden żeby drugi miał neta, takie kable USB to się nadają żeby na 5 minut komuś coś zgrać na dysk

Ja polecam taki tele. Połączysz i gra;)