Wybór kasperskyego

(Granulka1) #1

Który pakiet ochronny jest lepszy: Kaspersky Anti-Virus 2009 czy Kaspersky Internet Security 2009? Który z tych produktów lepiej jest zakupić?

(Sebastianchrzan) #2

Kaspersky Internet Security 2009 ma wieksze wymagania ale kompletna ochrona

http://www.kaspersky.pl/products.html?s ... prodid=170

(Djkilof) #3

Kaspersky Internet Security 2009 ponieważ zawiera kompletną ochronę a nie sam antywirus. Sam mam KIS i jestem bardzo zadowolony.

(Granulka1) #4

A czy do tego pakietu Kaspersky internet Security 2009 potrzebny jest jeszcze jakiś program przeciwko spyware czy trojanom?

(lukjac) #5

Kaspersky Internet Security to kompletna ochrona, czyli teoretycznie to wystarcza.

djkilof napisał:

(SeBoLaS) #6

do każdego programu antywirusowego przydaje się jeszcze jakiś inny program na spyware typu SpyBot czy też AVG Anti-spyware nawet jeśli ten program ma wbudowany moduł anty spyware to nie zawsze w 100% ochroni nas przed spyware adware itp.

(lukjac) #7

Ale wtedy mogą się trochę gryść oba moduły anty-spyware

(SeBoLaS) #8

ja miałem KIS 6i 7 a teraz 2009 wraz z Spybotem,avg anti-spyware miałem Ad-aware,spyware terminator i nic mi się nie pogryzło do tej pory :smiley:

(Malydragon) #9

Korzystam z KIS`a i do tego Ad-aware i nie zauważyłem nic podobnego. Dla bezpieczeństwa warto mieć jeszcze jakiś inny program. Jedyna wadą KIS jest ochrona proaktywna i jej ciągłe pytania :evil: dla tego mam włączoną tylko ochronę rejestru w tej funkcji.