Wybór klawiatury

witam,

chciałem się zapytać jaką klawiaturę byście mi polecili :wink: obecna już mnie powili denerwuje bo nie działają czasami niektóre klawisze :wink:

najlepiej żeby było z jakiś krakowskich sklepów online :stuck_out_tongue:

cena do 100zł :slight_smile:

Najlepsze klawiatury są w Media Markt i innych sklepach tego typu

A może byś tak sprecyzował jakie masz co do niej wymagania ??

Bo wybór i typów klawiatur jest naprawdę wielki.

Pleciesz trzy po trzy, te za 10 zł też są najlepsze bo kupione w Media Markt :?

Ja polecam najzwyklejszą klawiaturę, bez dodatkowych przycisków multimedialnych. Miałem już dwie klawy multimedialne, ale ostatecznie i tak wróciłem do piecioletniego Samsunga.

ja kupiłem sobie kilka miesięcy temu klawiaturę Gembird z podświetlanymi klawiszami. Świetna sprawa, zwłaszcza wieczorem. Cena około 60 zł. Polecam :slight_smile:

http://www.arcomp.com.pl/index.php?pid= … r=name&f=a

głównie chodzi mi o to żeby dobrze Ci na niej pisało :wink: nie musi miec zbyt duzo bajerów :smiley: ale zeby miala przydatne rzeczy. :stuck_out_tongue:

jak najmniej bajerow jak duzo bajerow to cos ci sie popsuje jak nie ma bajerow to ci sie bajer nie zepsuje :mrgreen: !!

Musi byc taka zebys mogl wygodnie pisac zeby przyciski ladnie dzialaly ja mam klawiature 4 lata i wyglada jak nowa i nigdy sie nie zawiesila ani nic a kupilem chyba za jakies 100zł jest to klawiaturka firmy LOGITECH

Pozdro

możecie mi zaproponować jakiś przykład :slight_smile: najlepiej z krakowskich sklepów żebym miał blisko ją kupić :wink:

ja mam Trust KB-1400 slimline od paru miesiecy i jestem zadowolony