Wybór klawiatury

mam pytanko!chcę sobie kupić nową klawiaturę max do 50zł podajcie markę i model.

KLIK

Witam!

No bez przesady… w takich sprawach to musisz sam coś wybrać… to Ty wiesz najlepiej jaki układ klawiszy lubisz, czy z niskim, czy wysokim skokiem, jaki kolor, czy podświetlane czy nie, czy multimedialna czy nie…

Powiem Ci jedno… trzymaj się takich firm, jak Logitech, Labtec, BTC, Revoltec, Microsoft - ich wykonanie jest bardzo dobre, z kolei omijaj Tracer, Media Tech itp.

Ja bym polecał coś z logitecha

KLIK

Zmień tytuł na konkretny używając funkcji icon_edit.gif

Inaczej temat poleci do śmietnika.

Z tych firm miałem klawiature BMC i Logitecha (standardową) i musze powiedzieć ,że Logitech zepsuł się po roku niewiem dlaczego doszedł problem ścierania się klawiszy.Teraz mam BMC I od 2 lat (na dodatek wspomne ,że kosztowała 25 zł) nie ma żadnego problemu z ta klawiatura wykonanie jest idealne klawisze się nie ścierają ,zalałem tą klawiature kilka razy i nic działa jak nowa i po co tracić kase na Logitecha ?

Mam takie samo zdanie.

Witam!

W pewnym okresie klawiatury Logitecha istotnie miały klawisze, które się ścierały… ale zostało to usunięte i teraz się już nie ścierają :slight_smile: