Wybór klawiatury

Witam wszystkich.

Piszę z pytaniem oraz prośbą o opinie… Poszukuje dość dobrej, płaskiej klawiatury (do 100 zł). Sam znalazłem klawiaturę Logitech UltraX Premium. Ma ktoś taką klawiaturę? Można prosić o opinie? Może polecacie jakąś inną? Klawiatura musi być wygodna i dopasowana. Przed komputerem spędzam dużo czasu ponieważ zajmuję się tworzeniem stron www, więc troszkę pisać trzeba więc klawiatura też musi być solidna i wytrzymała. Czekam na propozycje i odpowiedzi… :slight_smile:

no ta którą wybrałes nie ma raczej ergonomicznego kształtu i dopasowania do nadgarstków

Logitech UltraX Premium to bardzo dobra klawiatura z niskim skokiem klawiszy takim jak w notebookach. Sam pracowałem na niej jakiś czas na stacjonarnym komputerze.

Kupiłem ta klawiaturkę i jak narazie jestem z niej bardzo zadowolony… :slight_smile: Zobaczymy jak będzie się sprawowała po dłuższym okresie użytkowania… :slight_smile:

Zastanawiam się która z klawiatur będzie lepsza:

GENIUS SLIMSTAR 310

LOGITECH UltraX

:slight_smile: ten Genius ma na prawdę dobre opinie, do tego wykonany jest z antybakteryjnych materiałow :slight_smile: Może jakieś porady :P>?

A ja poszukuje takiej naprawde która jest jak w laptopach :slight_smile:

moze Everglide t-1000?

a jakieś ograniczenia cenowe są? :smiley:

Czytamy :slight_smile:

0RaFiK0 ,

Misiek1212 ,

No właśnie czytamy :slight_smile:

Finanse to 200zł może coś ciekawego jest :slight_smile: ale musi być jak w laptopach