Wybór konsoli

Tak da się zainstalować napewno linuxa i windows XP, zresztą jak na PS3 jest specjalna dystrybucja linuxa.

wii nie jest przenośne :x

wii jest spoko, fajny pilot i nunchuk :wink:

wii jest rywalem dla xboxa360, jak i dla ps3…

Wii jest rywalem pegazusa.

ty chyba nigdy nie grałeś na tej konsoli…

wypróbuj ją a potem pisz…

Grałem na wszystkich konsolach ;]

Wii wypadło najgorzej.Pierwsze 2h były super, ale później to już nudne zaczęło się robić… i tak grafika ;/

Nie da się ukryć że Wii jest słabszą maszynką niż PS2 mimo że ma fajny joypad to jak na mnie nudzi się bardzo szybko.

do xboxa 360 zdecydowanie przekonuje mnie bezproblemowy multiplayer przeciwnie do ps3, i co do xboxa interesuje mnie wersja 65nm

Nie dawno jestem posiadaczem konsoli Xbox360 i powiem tyle zajebioza! !!

Ja również posiadam XBOX 360. Od października 2007 roku Microsoft zaczął produkować konsole z poprawionym chłodzeniem, mniejszym prockiem oraz wejściem HDMI. Teraz konsolki śmigają jak należy. Z grafiką to bywa różnie. Niektóre gry wyglądają lepiej na 360, niektóre na PS3. Rzecz gustu. Jakbym miał drugi raz wybierać to wybrałbym znowu 360. XBOXLive to jest normalnie BAJKA! !!

Poza tym na Xboxa jest więcej gier bo programiści maja utrudnione tworzenie gier na PS3.

Fakt faktem ale najlepszą grafikę obecnie posiadają komputery PC :wink:

No nie był bym pewien tak do końca gdyż CRYSIS na PS3 naprawde przebija wersje na PC i chyba ma najpiękniejszą i realną grafikę jaką na oczy widziałem.

Konsolki są mocniejsze. Np. płacąc 1000zł za XBOXa 360 płacimy głównie za ileś tam rdzeniowego procka, karte graficzną i ramy. Kupująć PC za cenę 1000zł, cena rozkłada się na więcej podzespołów (dużo tanich części, które razem dają 1000zł).

Odkąd wyszły nextgeny rozróżniam w następujący sposób:

konsole są do gier

komputery do pracy

zgadzam się z EdgyGalem konsole są do gier a kompy do pracy. Dobry komputer pochodzi ci z rok na bdb grafice a potem będą ciągłe zawiasy z nim ( a to trzeba dokupić ram lub karty grafiki)wyrzucenie pieniędzy w błoto. No chyba że masz forsy jak lodu lub powietrza i stać się na zakup kompa za 10000-20000zł

Bez przesady, dobry PC już się zaczyna od 2500 zł :wink:

Właśnie dobry będzie jak go kupimy a za 6 miesięcy będzie już trzeba dokupywać części. A do konsoli nic nie dokupujesz tylko gry. Ja kupiłem sobie laptopa dokładnie rok temu (Corrino,Intel Core Duo T2250, 1733 MHz ,Mobile Intel® 945GM Express Chipset Family (128 MB),ekran 15,6"i 1G ram=2800zł) teraz mogłem go kupić za 2000zł a za 2800zł jest pod każdym względem lepszy i ekran ma 17"

Ten to wypas = czterordzeniowy procesor Intel Core 2 Quad Q6600 o taktowaniu 2,4 GHz, pamięć operacyjną o pojemności 2 GB oraz kartę graficzną Nvidia GeForce 8600 GTS z 256MB pamięci wideo.

Co ciekawe, maszyna została podzielona na dwie współpracujące jednostki - w większej obudowie umieszczono płytę główną, procesor, kości pamięci RAM i kartę graficzną, zaś w mniejszej - napędy optyczne ( nagrywarka Blu-ray i nagrywarka DVD ) i dysk HDD. System wykorzystuje dwa dyski twarde SATA o łącznej pojemności 1 terabajta, zespolone w macierz RAID 0. Tylko 5tysięcy dolarów

jak czytam wypowiedzi niektórych ze PS3 ma lepszą grafike od X360 to mnie mdli, a prawda jest taka ze to X360 ma troche lepsze mozliwosci i lepszą grafike i wiecej pamieci, sytuacja lubi sie potwarzac podobnie bylo z PS2 i Xboxem tez fanboye PS2 twierdzili ze PS2 ma lepszą grafike niz Xbox 1 :cojest:

jakby procki na kompa miały 128bit i super wydajność i jeszcze 4-8 rdzeni konsole przeszedłyby do historii :wink:

przecież PS2 ma grafę opartą na starym voodoo (i procek 300mhz i chyba 64mb ram) a czasami nawet najlepsze kompy sobie z tym nie radzą…

jak to jest wypas to ja jestem święty…

przecież już mój komp jest lepszy w grach mimo iż kosztował 1100zł… a te bajery typu bluray nikomu nie są potrzebne…

a dysk 1tb? chyba tylko piratom bo nie da się tego zapełnić po ludzku :wink: raid przy takiej ilości danych jest bez sensu… padnie jeden dysk i nie masz już danych…

PS3 lepsze bo:

  1. Wyjdzie najlepszy shooter Haze

  2. Starczy na wiele więcej lat.

  3. Ładniej wygląda [wiem bo mam :P]

  4. Posiada wbudowany Blue-Ray.

  5. Dostaniesz go już za 1400 zł :wink:

  6. Po prostu warto :stuck_out_tongue_winking_eye:

Lepsze Xbox, 360 bo:

1-jest to tania konsola nowej generacji

2- ma dużo gier w rozsądnej cenie

3- ma większą przewagę pod względem ilości gier od Ps3 [jak na razie;)]

4-można dokupić HDdvd jak ktoś woli

5- Xbox znowu wygra ten rok w wojnie o wybór najlepszej konsoli

6-same hiciory w grach

ad. 1 Skąd wiesz grałeś? A może grałeś w Gears of War? Wiesz, że wyjdzie Gears of War 2? Wiesz, że z konsol to wyjdzie tylko na X360?

ad. 2. Hahaha! Każdy sprzęt się niszczy. Skąd wiesz ile wytrzyma PS3 jak to nowa konsola?

ad. 3 O gustach się nie dyskutuje.

ad. 4 Szkoda tylko, że ta płytka Blue-Ray kosztuje 40zł… Szkoda, że gry na PS3 są droższę i konsolka nie przeczyta kopii zapasowych (które w PL są legalne)

ad. 5 XBOXa 360 Arcade dostaniesz za 700zł.

ad. 6 Psssss… Rzeczywiście… Warto…

Teraz moje argumenty:

  1. XBOX LIVE (+system achievmentów)

  2. Gwarancja Microsoftu (door to door)

  3. Możliwość przerobienia i odtwarzania kopii zapasowych

  4. Wydajnością się nie róźnią, a X360 o połowę tańszy

  5. Kontrakt z Bunge (Halo Edition - bestseller), Epic Games (Gears of War - bestseller), Rockstar (unikalne misje w przyszłym GTA4)

  6. Tańsze gry