Wybor laptopa do 1500 zł

(system) #1

Czy mozecie mi doradzic jakiegos fajnego lapsa do 1500-1550 zl bo nie wiem co wybrac juz??

(Looz1231) #2

A co chcesz dokładnie na nim robić ? I czy masz już system operacyjny do tego lapka czy chcesz mieć razem ze sprzętem ?

(Micoud81) #3

w granicach 1500zł wielkiego wyboru nie ma. Najlepszy będzie HP FS357AA z procesorem C2D, ale bez systemu.

Chociaż możesz pokusić się też o Toshiba Satellite L300-17L z większym dyskiem twardym, ale za to ze słabszym procesorem.

(system) #4

System mam swoj wiec sobie zainstaluje a chce zeby chodzil szybko w miare grac na nim nie bede ale chce aby grafika nie byla az taka zla

(Matek) #5

O grach na full detalach w lapku za 1500zł możesz zapomnieć.

Co najwyżej takie sprzed 5-6 lat.

(system) #6

Ja nie bede na nim gral :slight_smile: ale nie chce zloma

(Matek) #7

Źle przeczytałem (tak to jest jak się nie stosuje polskich znaków ani tych interpunkcyjnych).

A skoro nie będziesz grał to dobra grafika Ci nie potrzebna. Rozglądnij się raczej za mocniejszym prockiem.

(niezDarek) #8

fakt najlepszy w tej cenie jest HP FS357AA w miarę dobry procesor do zwykłych zastosowań jak internet filmy, i starsze gry

(velover) #9

Belinea o.book

Zagladnij na skapiec lepszego w tej cenie ciezko bedzie znalesc

(Goral83) #10

Witam

Czytam już kilka dni forum i nie wiem na jakiego laptopa się zdecydować.

Tak jak kolega który zaczął temat chcę coś podobnego kupić.

Potrzebuję laptopa do internetu,film obejrzeć i nic więcej.

Monitor jak największy i błyszczący.

Nie wiem jak to z ty internetem, w domu mam neostradę ale w mieście jest bezprzewodowy to mogę mieć te dwie opcje w jednym??

Zapiszcie jakieś linki z laptopami :slight_smile: