Wybór laptopa T-Mobile

Witam, nie długo może będę brał w T-Mobile laptopa z Internetem .

Mam do wybory :

Samsung RV511

Toshiba C660

Który będzie bardziej wydajny ?

Ma służyć do : Internet, AQQ, Skype, może czasem jakaś gierka .

Czy na tych laptopach pójdzie może GTA IV ?

Toshiba mocniejsza, ale na żadnym z nich nie pograsz w GTAIV. Właściwie to żadnej młodszej “mainstreamowej” gry nie pociągną.

a w jakąś fifę, NFS ?

Fifę może, w końcu jeden czort czy 2005 czy 2150 - graficznie to samo;p NFS - może Most Wanted, Carbon, późniejsze z bólem, 3 najnowsze prawie na pewno nie. Grafiki Intela są przeznaczone do prac biurowych i szczytem ich możliwości jest sprzętowa akceleracja dekodowania filmów. Do gier to się to nie nadaje.

W sieciach komórkowych nigdy nie dają lapków z dedykowana grafiką, mój stary szrot ciągnie most wanteda i max fife 08 no i GTA San Andreas.

Chyba jednak dają z tą grafiką dedykowaną :wink:

http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/ … 755g/cechy

Inna sprawa, że może lepiej opłacać się będzie kupić komputer na raty gdzie indziej a w T-Mobile sam internet do niego albo też gdziekolwiek indziej? I nie masz wtedy umowy na 36 miesięcy w tym rat za kompa przez 24 jak przeczytałem w regulaminie :slight_smile: A za rok, półtora, dwa (zależy jaką umowę podpiszesz), pewnie oferta internetu mobilnego będzie znacznie korzystniejsza niż obecnie. Ceny może się nie zmienią ale prawdopodobnie obecne najdroższe pakiety staną się tymi podstawowymi (najtańszymi). Przemyśl, zastanów się :slight_smile: Pozdrawiam.

Ale jaka? Bo tyle co oni piszą to można sobie o kant tyłka potłuc przyjdzie klient co się nie zna i mu powiedzą dobra będzie działać wszystko a potem się okaże totalnym szrotem

Masz podane tyle danych, że oznaką lenistwa jest zadawanie w tym przypadku pytania “Ale jaka?” (a sama karta - ogólnie nie ma szału).

Natomiast współcześnie trzeba mieć pojęcie o wszystkim, jak nie interesujesz się tym za co płacisz, to pretensje można mieć później tylko i wyłącznie, do siebie.

Pozdrawiam

Ja akurat prócz podanego cytatu nie widzę więcej danych na temat karty.