Wybór laptopa - temat inny niż wszystkie ;)

(Lolpoojcu) #1

Dzień dobry, cześć i czołem!

Opowiem Wam moją historię:

Jestem względnie szczęśliwym posiadaczem laptopa HP Pavilion 6330ea, chop już swoje lata ma, ale jeszcze jakoś się toczy, to mu trzeba przyznać.

Pewnego ranka wstałem szczęśliwy, włączyłem mojego "kombajna" posiedziałem chwilkę i wpadłem na świetny pomysł!

Przecież nie będę siedział o suchym ryju przed kompem, jak w lodówce się chłodzi piwko! To było Peroni, dokładnie pamiętam.

Siedzę zadowolony, gadam przez skype i nagle bardzo zwinnie poruszywszy moją prawą rękę w kierunku jednego z klawiszy, porąciwszy puszkę, cudowny napój wylał się za tych co nie mogą. Zbytnio się nie przejąłem, że na klawiaturę, bo po co? No i staneło się. wytarłem biurko, klawiaturę i siedzę dalej. Sprawdziłem czy wszystko działa. Działa. Ok. Touchpad działa tylko góra-dół, ale co tam. Po kiego mi touchpad. Zadzwoniłem do informatyka i co się okazało, że nie zbyt da się coś z tym zrobić. No nic. Będzie mnie czekał nowy zakup. Tego laptopa kupiłem z myślą o grach :roll: #-o. Ale ja byłem głupi. Teraz do grania mam moją kochaną konsolę, więc:

Zamierzam kupić laptopa.

Zamiar:

Przeglądanie internetu, przechowywanie sporej ilośći plików na dysku, słuchanie muzyki, granie w jakieś starsze gierki, szybkie korzystanie z tego cuda. Windows 7.

Podawajcie propozycje kochani, ja je ocenię :slight_smile:

Z góry dziękuję za pomoc. :smiley:

PS. czytałem wątki na temat wyboru laptopa, jednak dla mnie jest to sprawa indywidualna, a niezbyt się na tym znam :wink:

EDIT: No tak! Cena! Myślę, że do 1700zł :).

(LonngerM) #2

http://allegro.pl/acer-aspire-6930g-bez ... 92123.html - mój typ:P (W końcu sam sprzedaje:P)