Wybór laptopa

zamierzam kopic sobie lapka i zastanawiam sie nad następującymi modelami:

Toshiba Satellite Pro A200-1NB (T7250,ATI, 2GB, 200GB,VB)

[Toshiba Satellite A200-1IZ (T7250,ATI, 2GB, 200GB,VHP)](http://www.komputronik.pl/Notebooki/Toshiba/Satellite dla_kazdego/seria_A200 Core_Duo_/Core_2_Duo/Toshiba_Satellite_A200_1IZ_T7250_ATI_2GB_200GB_VHP/pelny,id,48186/)

chciałbym usłyszeć wasze opinie którego byście wybrali i dlaczego :slight_smile: z gory dziekuje :wink:

wybrałbym drugi bo trochę tańszy ;] nie widzę różnicy między nimi w specyfikacji technicznej, nie jestem pewny czy sie nie różnią trochę obudową więc wedle uznania, można powiedzieć że oba są takie same :wink:

Róznica 40zł a seria Pro ma Vistę Busines (jak coś nie będzie pasowała to zawszeć mozliwy downgrade za darmo do Win XP)

Mam z tej samej serii Pro lapka choć z wydajniejszym jeszcze procesorem i większym dyskiem. Jestem z niego zadowolony.

Popatrz jeszcze raz…

Nie jestem pewien, więc musiał byś się sam dowiedzieć, czy w wersjach Satellite Pro nie montują głośników Harman-Kardon, które podobno grają lepiej od tych montowanych “standardowo”. Tak czy siak, oba modele powinny sprawować się bardzo dobrze. Jeżeli więc zależy Ci na systemie Vista Business oraz na czarnej, a nie szarej/srebrnej klawiaturze, to bierz Satellite Pro. W końcu różnica 40 zł. przy kwocie rzędu 4 tys., to żadna różnica. :stuck_out_tongue:

Kiedy ja kupowałem lapka (patrz podpis), nie miałem takiego dylematu i wybrałem Satellite. I tak zamierzałem zrezygnować z Visty na rzecz XP-eka, a szara/srebrna klawiatura bardziej przypadła mi do gustu niż czarna z wersji Satellite Pro.

Czesc! Mam Satellite A100-773, ma juz potora roku i nie moge narzekac, mysle ze ktorego nie wybierzesz to bedzie dobrze gdyz firma jest ok. Ja chce teraz kupic Apple i tez zastanawiam sie nad modelem. Pozdrawiam

obydwa modele obsluguja wi fi n ?? bo w komputronie opisy nie zgadzaja sie z tymi ze strony producenta