Wybór modemu do Neostrady

Witam!!

Mam pytanie odnośnie wyboru modemu do Neostrady, spośród trzech oferowanych przez tepsę. Który z nich jest najmniej awaryjny, i jest godny polecenia.

Widziałem w akcji Sagema i Thompsona na neo 126, 256 i 512. Dla mnie różnicy w ich pracy nie było /nie mówimy o prędkościach!/. Nie wiem jak chodzi ten ZX - Może znajdą się użytkownicy i napiszą o wadach i zaletach tych modemów?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

MarcinR

Ja mam model

ZTE ZXDSL852

i śmiga bardzo dobrze jest podobno lepszy od innych bo jest bardziej czuły podobno

Bo podobno zbudowany z wykorzystaniem kosmicznej technologii obcych :stuck_out_tongue:

…no i mógł byś podać źródło tego “podobno”? - chętnie bym poczytał :lol:

A tak serio…

Odradzam brania jakiegokolwiek Sagema - bo to tandeta.

O ZTE też nie mam najlepszego zdania, miałem z nim kilka bardzo dziwnych przypadków. Jest stosunkowo mało popularny. Jego diody nieraz wprowadzają w błąd - zwłaszcza tych, którzy mieli wcześniej ST albo Sagema. Zdarzały mi się wymiany tego “podobno lepszego” urządzenia, więc takie niezawodne to ono nie jest. :stuck_out_tongue:

Z ww. jestem zdecydowanym zwolennikiem Speed Toucha :roll:

No ale to tylko opinia byłego pracownika infolinii neo… :wink:

Bierz jaki dają - wszystkie są dobre do pierwszej burzy , jedno porządne błyśnięcie i palą się wszystkie - livebox też :smiley:

I ja też . I to opinia obecnego pracownika :wink:

Bierz pierwszy lepszy (masz za darmo, albo za symboliczną opłatą) i zaraz kup porządny router, bedziesz miał możliwość podzielenia łącza w obrębie lokalu bez problemów.