Wybór monitora

Nie wiem który monitor wybrać samsunga t220 czy poczekać na lg W2284,chodzi mi o jak największą jakość monitora w grach i aplikacjach multimedialnych monitor do ok.1200zł może macie jakieś inne propozycje

Jakość, czy rozdzielczość, bo jak te drugie to zainwestuj w karte graficzną.

Chodzi o jakość

Ja mam Samsung’a SyncMaster940N i sprawuje się znakomicie!! Totalnie żadnych problemów z nim nie miałem przez dobre 1,5 roku. Również lubię pograć w gry i jeżeli chodzi o monitory LCD to one mają to do siebie że przy szybkiej akcji w grach obraz potrafi się bardzo lekko rozmazywać, tuta też są zamazy obrazu, ale musiałbyś się nieźle przypatrzeć aby je zobaczyć :slight_smile:

Monitor na obecną chwile nie jest drogi, ja go kupiłem za 900zł. Ale to było połtoraj roku temu :slight_smile: Więc myślę że za 500 zł już go kupisz :slight_smile:

I dodam że ciągle ciągnę na najwyższej rozdzielczości - 1280x1024

Oto on:

http://allegro.pl/item402121214_samsung … _gw36.html

Też polecam tego Samsunga.

Fajny dość ciekawy i niedrogi moge z reszty kupić niezłą grafe

Kup tego co ci poleciłem, i możesz kupić jeszcze jakiegoś Radeona HD, ponoć bardzo wydajne i niedrogie. Ja w każdym bądź razie nie wiem, nie miałem ani razu Radka, zawsze jechałem na nVidii :PP

Nawet zauważyłem że jest możliwość powieszenia go na ścianie, a nic o tym nie wiedziałem… :o

No jasne wezme radeona 4850 i dobry zasilacz a miałem dać ponad 1000 za monitor chyba mnie zwarło (ake co mając taki zasilacz jak ja to wszystko możliwe)