Wybór myszki do 40 zł max

Witam!

Pewnie dla wielu będzie to troche banalne pytanie, ale przecież nic nie szkodzi na przeszkodzie żebym się zapytał :smiley:

Mianowicie czeka mnie zakup nowej myszki do kompa.

Najbardziej jestem skłonny do tych:

  1. Laserowa A4tech GLASER X6-70D (podoba mi się ze względu na kształt i dodatkowe przyciski)

  2. optyczna LOGITECH RX250 (Logitech - to mówi samo za siebie

Myślicie, że która lepsza?

Możecie mi powiedzieć jak to jest dokładnie z tymi laserowymi? Trzeba do nich specjalnych podkładek? Niby śmigają po wszystkim, ale nie wiem czy to prawda…

Myślałem też o takiej z bajerami tzn. podświetlenie, ale nie wiem czy warto

Moje kryteria to:

    • Cena max 40 zł (najlepiej 40 zł z przesyłką)

bierz ta A4-Techa jest bardzo fajna mam ją już parę miesięcy i nie narzekam

Też Ci doradzam A4-Tech’a - z przekonania do jakości myszek tej firmy.

Tak “chodzą” na każdej powierzchni ale nie na każdej “śmigają” :wink: ja mam pod swoją najzwyklejszą czarna podkładkę (cena: 3-5zł) :wink:

Hmm a te boczne przyciski też można przypisać do jakiejś funkcji? Bo nie mogłem się doczytać :confused:

I jakiej długości jest kabelek, bo to też dla mnie ważne

A może ta:

A4Tech Opto 518 SWOP-80

można ja mam ustawione wstecz i do przodu

jakieś 2 metry

BIERZ tą. Na pewno nie pożałujesz

http://allegro.pl/item245741919_x_718_b … acze_.html

:stuck_out_tongue:

Kolega liczyć nie umie ;p

No ale ja na miejscu kolegi Pawła dołożyłbym te 20zł bo mysz posłuży przez parę lat więc warto ruszyć kieszenią :slight_smile:

Zgadzam się z kolegą, lepiej te 20zł dorzucić.

A ta A4tech GLASER X6-70D to nie będzie mi wiele lat służyć?

Producent ten sam, model zachwalany przez innych (nie tylko tutaj), a mi przecież profesjonalne myszki nie trzeba…

Zapewne wystarczyłby mi zwykły optyk za 15 zł, ale chciałem sobie coś konkretniejszego kupić więc decyduję się chyba na tego x6-70d

Też jest dobra, ale ma sensor dużo cieńszy, jak czasem zechce ci siępograć w jakiegoś rts’a albo fpp to docenisz tą różnicę, no dokładnie ta któą pokazał kravjec ma lepszą dla ręki powierzchnię, naprawde nie zbiedniejszesz a żałował nie będziesz :stuck_out_tongue: