Wybór myszy komputerowej

Witam.

Jestem posiadaczem myszki A4Tech X750 Red Fire. Po czterech latach użytkowania niestety zaczęła się psuć, rolka nie działa jak trzeba, wariuje przy przewijaniu to w górę to w dół, no i troszkę się zdarła na powierzchni co nie jest zbyt przyjemne w dotyku.

Wpadły mi w oko dwa modele:

  • Tracer Sniper

  • A4Tech Bloody Multi-Core Gun3 V7

  • Razer DeathAdder (starsza wersja) nie 2013

Przy czym maksymalne DPI jakie mi potrzebne w myszy to 2000. Zależy mi bardziej na ergonomii, na gumowej powierzchni, która jest przyjemna w dotyku.

Nie chcę wydać więcej niż 100 zł.

Temat kieruję do użytkowników tych modeli, proszę o opinię.

A ja, jeśli mogę polecić ci bardzo dobrą myszkę komputerową optyczną bezprzewodową Modecom MC-WGM1 Volcano (http://www.modecom.pl/mc-wgm1_volcano/b … /produkty/). Posiadam ją z zestawem klawiatura + mysz bezprzewodowe.

EDIT:(opis)

Mysz oprócz atrakcyjnego wyglądu charakteryzowana jest przede wszystkim przez jej ergonomiczny kształt mający zapewnić pewność ruchu w warunkach nawet najgorętszej rozgrywki.

Mysz wyposażona jest w sensor optyczny o rozdzielczości 2000DPI. Zapewnia to doskonałą precyzję kontroli nad kursorem myszy, a jednocześnie pozwala na sprawną pracę również w przypadku pracy z ekranami o wysokiej rozdzielczości.

Dodatkowo bezprzewodowa mysz wyposażona jest w przyciski +/- umieszczone poniżej rolki przewijania. Dzięki tym przyciskom z łatwością możemy regulować głośność dźwięków odtwarzanych przez komputer.

Polecam ją. :smiley:

Jeżeli do gier polecam Ci tą http://www.ceneo.pl/14208146 jest poprstu świetna cięzarki , 3600 dpi 1000 hz itp.

Rozkręć myszkę. Na wałek od rolki nawinęły się na pewno włosy. Usuń je.

Sprawdź czy obrót rolki i wałka powoduje fizyczny obrót czujnika. W razie potrzeby wklej końcówkę wałka od rolki kropelką.

Mysz przeczyszczona, rolka działa, tylko ciekawe jak długo. Jestem jednak bardziej przychylny do tych trzech myszek, które wymieniłem.

z włosami miałem także problem w x7 ale po ich usunięciu wszystko chodzi jak w najlepszym porzadku

No nic, mój wybór padł na Razer DeathAdder Respawn ze względu na ergonomię i brak zbędnych wodotrysków. Mimo to dzięki za rady.