Wybór nagrywarki dvd


(Piotr083) #1

Witam mam zamiar zainwestować w nowa nagrywarkę DVD bo stara już się popsuła znalazłem ta http://allegro.pl/nagrywarka-dvd-asus-d ... 30471.html Co o niej sadzicie może być czy jest coś lepszego piszcie. Aha prosił bym żeby koszt nie był większy jak 150 zł


(Depedro70) #2

Praktycznie wszystkie nagrywarki DVD powinieneś kupić do 100zł.Jeśli jesteś na tą nagrywarkę możesz kupować.


(Jas162) #3

Dokładnie. Jeśli jesteś zdecydowany na tą co podałeś to bierz ją. Ewentualnie mogę polecić Pioneer’ a: http://allegro.pl/nagrywarka-dvd-pioneer-dvr-219lbk-sata-sklep-wwa-i2038606189.html


(Piotr083) #4

Dzięki za pomoc mam jeszcze jedno pytanie ta nagrywarka może wydrukować mi obraz czy da się na normalnej płycie wydrukować obraz czy potrzebuje jakieś specjalnej płyty ?


(Jas162) #5

Jeśli chodzi i LightScribe to potrzebne są specjalne płytki. LabelFlash’ em możesz zrobić napis na zwykłej płytce od strony gdzie zapisywane są dane (oczywiście kosztem miejsca) lub użyć również specjalnych płytek.

Co to jest LabelFlash: http://pl.wikipedia.org/wiki/Labelflash

-||- -||- LightScribe: http://pl.wikipedia.org/wiki/LightScribe

Poczytaj sobie jeszcze tu: http://cdrlab.pl/article_wstep_2874_LightScribe+vs+LabelFlash.html


(Depedro70) #6

Do nagrania obrazu na łycie potrzebujesz płytki Light Scribe która kosztuje niewiele więcej niż zwykła. Traktuj to raczej jako taki miły dodatek do nagrywarki.


(Piotr083) #7

Mam już ta nagrywarkę ponad rok http://kdo.pl/dvd-rec-asus-drw-24b3lt-s … bulk-80273 i szczerze polecam bardzo dobrze pracuje :smiley: