Wybór nowego telewizora

Witam serdecznie po dosyć długiej przerwie :slight_smile: Poszukuję telewizora 46-50 cali(jeżeli będzie też jakiś super 42 calowy to też może być) w cenie do 3300 zł. Chciałbym, słysząc o nowych technologiach telewizor LED-owy lub ewentualnie plazmę. Sądzę, że pomożecie mi w wyborze nowego TV. Potrzebuję konkretnego modelu, opisu(najlepiej z własnego doświadczenia) i plusów/minusów danego odbiornika. Dziękuję z góry i pozdrawiam!

Rok temu miałem podobny dylemat. Proponuję:

http://hdtvpolska.com/ :smiley:

Witam. Jestem posiadaczem tej plazmy od ok 3 miesięcy. Jestem bardzo zadowolony z tego modelu. Obraz a szczególnie czerń super, dźwięk jest czysty i bardzo głośno można podkręcić, jest opcja konwertowania obrazu 2D do 3D ale niestety przy zakupie tego modelu nie dają okularów a jeszcze się nie zebrałem do ich zakupu ( ok. 200zł) ale przyjdzie i na to czas. Telewizor podłączyłem do sieci LAN i stworzyłem sieć domową, nie myl tego ze SMART TV bo tego nie ma ale do internetu mam laptopa, komputer i telefon także akurat na tym mi nie zależało. Z czego jestem jeszcze bardzo zadowolony? Podłączam dysk zewnętrzny do USB (HDD) i śmigam filmy full hd aż miło, avi,mkv itp.

Pozdrawiam