Wybór odpowiedniej płyty głównej

(Sebo47) #1

Gigabyte GA-G31M-S2L

Dual Core Intel Core 2 Duo E7300

Opłaca mi się wymienić płytę główną czy zostać przy obecnej ??

Jeżeli wymienić to na jaką?

(freedom) #2

Co chciałbyś osiągnąć poprzez wymianę? Jeśli płyta jest sprawna, nie widzę sensu pakowania pieniędzy w starą podstawkę (s.775).

(Sebo47) #3

a procesor dobry jest ??

(McDracullo) #4

Nie jest zły. Jeśli tylko Tobie wystarcza...

(system) #5

Witam

jak jest dobra płyta to po co Tobie wymieniać ,a windowsa też byś wymieniał? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(Sebo47) #6

No właśnie o to chodzi że będę gruntownie modernizował komputer pod Windows 7 i potrzebuję wiedzieć co do wymiany. Na pewno muszę wymienić kartę graficzną - zastanawiam się nad GTX 460 lub GTS 450 jednak GTX 460 jest dla mnie trochę droga. Jakiego producenta z tych kart polecanie ? Jaką pamięć w przypadku GTS 450 ?

(Adi636) #7

przecież taka karta jak masz spokojnie wystarczy pod Win7. Jeśli tylko dlatego chcesz kupić te części to lepiej po prostu nie wydawaj pieniędzy, bo szkoda jak na tym sprzęcie ci spokojnie pójdzie. Tylko musisz mieć przynajmniej 2GB RAM (32-bit) lub 4GB RAM (64-bit) więc lepiej pomyśl o dokupieniu pamięci. Procesor jak na teraz jest dość wydajny więc tym na razie się nie przejmuj :slight_smile:

(Sebo47) #8

Ok. Tylko na stówę muszę wymienić zasilacz bo mam jakiś nie znany i kartę dźwiękową bo mi się głośniki na tej marnują :slight_smile: a jeżeli kartę dziękowa to jaką byście polecali ? Tak do 200 zł.

(igrek) #9

Asus Xonar