Wybór odtwarzacz MP3/MP4 za ok 420zł

Witam serdecznie!

Ostatnimi czasy unoszę się z zamiarem zakupu dobrego odtwarzacz MP3/MP4. Mam na ten cel przeznaczone ok 420zł.

Co musi spełniać mój odtwarzacz:

  • musi być w zasadzie niezniszczalny (marzenia wiem, ale niech ma chociaż podwyższoną trwałość i dłuugą gwarancję :wink: )

  • co najmniej 2Gb

  • ładny wyświetlacz

  • musi mieć dyktafon i to dobrej jakości gdyż często muszę go używać

  • wbudowana bateria która trzyma ok doby

  • piękny dźwięk

  • jakieś cywilizowane sterowanie (jak widzę to w creativach to mnie nerwy dopadają :wink:

  • musi być dość głośny, tak by w autobusie wszystkich zagłuszyć :wink:

  • może wyświetlać filmy/zdjęcia

  • nie obrażę się gdy będzie miał wejście IN-Line

Noi tak zasadniczo to chyba chcę ideał co wy na to moi drodzy ? Co myślicie o firmie iRiver ? ponoć są nieźli w te klocki tylko nie wiem jak wytrzymałość ich modeli. Ewentualnie moze jakis tani model iPoda.

Pozdrawiam i dziękuję za wszelką pomoc

Polecam iRiver-y np. ten model. pozdro

Hmn tak więc w stronę baterii wymiennej, w takim razie ok tak teraz myślę że to lepsze rozwiązanie,

A co myślicie o T60 ? posiada go ktoś ? czytając opisy w internecie stwierdzam że też jest całkiem całkiem. Tylko jak tam u niego z trwałością, bo ze względu na cenę to jakoś chętniej w jego stronę się przychylam :wink:

http://www.komputronik.pl/MP3_/_Video__odtwarzacze/Pentagram/odtwarzacze_multimedialne/Pentagram_Vanquish_R_Touch_4_GB/pelny,id,40586/

W żadnym wypadku nie jest zrobiony pod kątem wytrzymałości, ale coś za coś, wyświetlacz wyśmienity, a i dźwięk winien być bardzo dobry. Dodatkowo można jeszcze karte pamięci wrzucić do niego :slight_smile: