Wybór odtwarzacza DVD

Witam.

Przymierzam się do kupna odtwarzacza dvd, ale z racji, iż się na tym nie znam proszę was o pomoc. Jakie kupić najlepiej DVD z możliwością odtwarzania filmów w formacie avi itp, które można odtwarzać na komputerze (nie pogniewałbym się jak można by było odtwarzać RMVB jeśli to możliwe w ogóle jest) oraz napisów, jak i zwykłe w płyty DVD. Ewentualnie takie bajery jak odtwarzanie MP3, zdjęć itp. mile widziane. Cena jak najniższa oczywiście :smiley: Ale tak do 200zł to już max z przesyłką. Firma w sumie obojętne mi to. Prosiłbym o wybór jakiegoś na allegro, gdyż tam mam zamiar zamówić.

Pozdrawiam i czekam na wasze propozycje :wink:

EE… może to ze mną coś nie tak, ale to zależy od kompa jakie formaty odtworzy ;PP rmvb to jakimś programem, itd. avi tak samo programem najprostszym WMP

EE chyba tak, bo kto powiedział że autorowi chodzi o oglądanie DVD na komputerze ???

To każdy odtwarzacz ma w standardzie.

Z RMVB to będzie gorzej, ponoć w niektórych sprzętach pomaga wgranie nowego softu ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Jak nie chcesz przepłacać to polecam jakieś wyższe modele Wiwa, Belwood, Korr w sumie to to samo tylko w innej obudowie i pod inną nazwą.

szybciej i … taniej (biorąc pod uwagę też koszty przesyłki) czasami kupisz w markecie.

Bierz każdy tani… :smiley:

A to tanie takie dobre są? :smiley:

W droższych głównie płacisz za markę, te tańsze marki praktycznie niewiele im ustępują. A cena jest tak niska że praktycznie jak coś się zepsuje to nie opłaca się tego naprawiać, bo koszty naprawy niejednokrotnie przekraczają koszty zakupu nowego sprzętu.

Czy taki odtwarzacz spełnia moje wymagania? :stuck_out_tongue:

Wszystkie z wyjątkiem RMVB.

Sam mam podobny tyle że niższy model i jeszcze bez USB i od prawie dwóch lat jeszcze mnie nigdy nie zawiódł.

Jakoś przeżyje to, że nie odtworzy RMVB :stuck_out_tongue: Dzięki za pomoc :wink: Pozdro.

bzdura! !!

Samsung to też “lider” w produkcji odtwarzaczy DVD :stuck_out_tongue:

A szczególnie ten składny gdzieś w stodole na bliskim wschodzie czy Azji :stuck_out_tongue:

wiesz… akurat tak się składa że kiedyś lubiłem pogrzebać w elektronice… sprzęt samsunga jest lepiej poskładany… może i na pracowników skąpią ale nie na elementy i nie ma jakichś prowizorek… miałem już trochę badziewia to wiem jak to wygląda… poza tym mam ponad 20 letni telewizor samsunga, stoi w szafie bo ja nie oglądam zbytnio tv… był tylko raz naprawiany i to przeze mnie i działa lepiej niż niejeden nowy, mieliśmy też drugi (podobny model) stał u mojej mamy w pokoju ale kupiła nowy…