Wybór odtwarzacza muzycznego

Panowie i Panie, który XMMS czy AmaroK jest lepszy ?

Obecnie jadę na Winampie i w 100% mi wystarczy więc szukam zamiennika dla Ubuntu 7 z Gnome :slight_smile:

Jeśli winampo ci w 100% wystarcza to używaj bmp albo xmms

Jedyne co robie to słucham mp3, tworze listy, słucham radio internetowego i czasami włączę te wizualizacje ekranowe. Da się w XMMS też tak ?

XMMS to jest odpowiednik winampa 2 i posiada podobne funkcje

A Amarok jest bardziej rozbudowany itp. (ma większe możliwości od XMMS’a)

A jest tam crossfeading ?

do xmmsa nawet mozesz dawac te same skorki :slight_smile:

audacious

Wg mnie Amarok. Xmms mi się często wieszał. Może to wina 64 bitów?? Poza tym Amarok jest bardziej rozbudowany

polecam odtwarzacz Moc :smiley:

xmms nawet z wyglądu przypomina winampa :wink:

3b3d0a57e162a7f8m.jpg

xmms jest bardzo podobny do winampa różni się tym że mniej się zawiesza niż winamp :stuck_out_tongue:

mpd+Sonata albo jakiś inny klient.

MPD albo nic 8)

Mpd jest nie zawodne, klientów masz od piernika, mała konfiguracja na poczatek a później nie przejmujesz się niczym. Na przykład Sonata praktycznie nie zabiera ramu ~1-2 mb a jak ładnie wygląd.

AmaroK na Gnome ? Powodzenia, jak chcesz instalować 40-50 mb bibliotek Qt to spoko. :stuck_out_tongue:

:roll: Mam takie pytano do Ciebie, czy ty nie umiesz szukać co drugi temat w tym dziale jest twój. Masz bana na google ?

Osobiscie wole XMMS! Beep Media Player to tez taki linuksowy winamp, ale rzadko go uzywalem, wiec wiele Ci o nim nie powiem. Wiem tylko, ze w przeciwienstwie do XMMS BMP jest do dzis rozwijany :smiley:

Pozdrawiam!

AMAROK i tylko AMAROK niema sobie równego aby porównywać i tracić czas bez sęsownie .El Presidento amaroka instaluję się w 3 minuty.

Ta na KDE, a jak masz Gnome albo Xfce, w których standardem jest GTK+ musisz instalować biblioteki Qt a do nich ich zależności.

Odpowiednikiem AmaorKa pod Gnome jest Exaile.

http://www.exaile.org/trac

Sam go używam i spisuje się świetnie więc moge go polecić.

Jest to w zasadzie AmaroK z tym że pod GTK, napisany w Pythonie.

Jeśli natomiast potrzebujesz coś ‘lekkiego’ to BMP, Xmms lub Sonata :wink:

nero Exaile to ni jest AMAROK to jest namiastka AMAROKA

amarok instaluje mi się dokładnie 2 minuty i niemusze doinstalowywać jakiś

:shock:

Amarok jest moim zdaniem lepszy. Może ściągać teksty piosenek, okładki płyt itp. XMMS nadaje się raczej do radia.

Jeśli używasz KDE bądź już wcześniej miałeś qt* to rzeczywiście nie musisz…

D@widoS poczytaj trochę a później komentuj. Cieszę się bardzo ze tyle zajmuj Ci instalacja, ale to jest klient na Qt, a Gnome to GKT2+ i nic tego nie zmieni,ze działa wolno, i robi bałagan.

stary cały czas gadasz o bałaganie,ja mam jakoś gnome komputer mi szybko chodzi i amarok też szybko chodzi,bardzo szybko :smiley: