Wybór płatnego Antywirusa

Witajcie , postanowiłem kupić sobie antywirusa ,ale mam dylemat pomiedzy 2 otóż Kaspersky Antivirus 2010 i Norton anti virus 2010 który znich byście mi polecili , pod względem wydajnośći żeby nie zamulał :slight_smile: dzięki za odpowiedzi .

Tylko Eset Nod32. No chyba że sie uparłeś na któregoś z tych to Kaspersky. Norton zbyt obciąża komputer.

Odsyłam np na: http://www.nod32.atcomp.pl/news/wiemy-k … ajszybszy/.

Kup od razu KIS 2010, zamiast KAV 2010, niewiele droższy a zabezpieczenie kompletne.

Przemuss_xD jeśli masz przynajmniej 1GB Ram i procek 2.0 to polecam KIS 2010 jeśli masz słabszy to NOD32.

levisek82 , tak mam 2BG ramu i 2.0 procesor

KISA używałem trochę pare miesięcy bo miałem licencje na pół roku a mam 1GB i procek 1.8 i tam mi nic nie zamulał chodził całkiem dobrze i wykrywalność ma całkiem dobrą. A teraz używam NOD32 bo znajomy informatyk mi go polecił bo sam od 3lat go ma i mówił że nie złapał takiego wirusa by go nie mógł usunąć. Więc zastanów się też nad NOD32 nie drogi a i lekki dla systemu jest nawet nie odczujesz że go masz

Sorki ale którego nortona ostatnio używałeś? Bo najmniej obciążają kompa Eset i Norton aktualnie :wink: A o Kasperskym nie wspomnę bo jak go zainstalowałem u kumpla to myślałem że coś się zepsuło taki muł z niego.

Panowie macie 100 procentową racje ,zainstalowałem wersje testowe kasperskiego troche zamulał przy starcie odinstalowałem i potem Eset Nod32 i jest biśćie ::slight_smile: dzieki za porade ,Pozdrawiam

Spróbuj Nortona - według mnie o niebo lżejszy od NOD-a.

Ten tańszy :slight_smile:

Ja też uważam że Norton już dawno zamulać przestał. Od wersji 2009 to bardzo szybki program.