Wybór Płyty głównej i RAM

(Snoop Dogg Email) #1

Cześć.

Składam sobie nowego kompa i jest kilka płyt głównych w zakresie cenowym do ok 400 zł, no i nie wiem którą wybrać, chodzi mi o płytę pod intela C2D. Jaka jest najlepsza za taką ccenę , widziałem foxconn P35a-S za ok 360 zł, dobry wybór? co do ramów to za 230 zł można kupić 2x 1gb 800 mhz cl4, nie wiem tez której firmy kości wybrać. A tak przy okazji chciałem się zapytac czy zasilacz OCZ StealthXStream 600W jest dobry? czy lepiej wziąść chiefteca 600W?

Pozdrawiam.

(Mandrasik17) #2

ten foxconn jest ok ale dobra jest jeszcze abit ip35 a zasilacze oba dobre ale bym sie skłaniał do OCZ

(Technik Elektro) #3

fox - dobry wybór, zasilacz - dobry wybór.

(Snoop Dogg Email) #4

Ok dzieki za odpowiedź, chcialem jeszcze sie dowiedzieć co z tym ramem, jakiej firmy wziąść 2x1gb 800 mhz cl4?

(Technik Elektro) #5

patriot llk,ocz, corsair, a-data.

(Mandrasik17) #6

Ocz platinum rev.2 lub Geil ultra

(Snoop Dogg Email) #7

ok dzieki za wybór, kupię któreś z nich, patriota , OCZ, lub geila. To wszystko co chciałem wiedzieć, dzieki.

Pozdrawiam.

(Emilmlo) #8

Geil ultra są na kiepskich kościach, nie lubią wysokiego napięcia więc nie nadają się za bardzo do o/c, awaryjne są.

Lepszym wyborem od Geil ultra jest OCZ Platinum rev. 2, Patriot LLK, Goodram PRO 800, Transcend AxeRAM 800MHz CL4 i A-data Vitesta Extreme Edition 800+ CL4