Wybór płyty głównej - socket AM2

Poszukuje dobrej płyty głównej do 214 zł dla takich podzespołów:

AMD Athlon 64 3000+ Orleans

Corsair 1GB DDR2 667 MHz

Modecom MC-350ATX

Nec AD-7173S

Karta graficzna musi być zintegrowana, płyta musi posiadać PCi-E 8x lub 16x, stabilna, z dobrym O/C, najlepiej ze sklepu znak.pl ale nie koniecznie, ulubiony.pl odpada.

Ten zestaw nie dla mnie tylko dla brata.

foxconn mcp61s lub foxconn a690G lub biostar tf7025

Za droga jest, kosztuje 269 zł w shift.sklep.pl, a foxconn mcp61s został wycofany ze sprzedaży w morele.net i znak.pl nie wiem gdzie można ją jeszcze dostać, foxconn a690G ciekawa propozycja a zmieści się na niej Palit GeForce 8600GT Sonic+ ?? , czekam jeszcze na inne propozycje.

innych propozycji już nie ma :frowning: no chyba że weźniesz tą jeszcze płyta ale to już taka wiesz troche syfna

http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd& … 49&u=12490

Są jeszcze te płyty

http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd& … 34&u=12490

No są właśnie sprawdziłem ale one są w sklepach w których inne podzespoły są drogie albo nie dostępne, w ulubiony.pl nie jest dostępny AMD Athlon 64 3000+ Orleans, tak po za tym ten sklep odpada zbyt dużo złych opinii jest o tym sklepie, wszystkie podzespoły muszą być z jednego sklepu.

DFI INfinit z nFroce 4 ultra

Niestety jest bez zintegrowanej grafy i jest za drogi, jak by było z ok 1200 zł na ten zestaw to by się wybrało tą płytę plus grafe Palit GeForce 8600GT Sonic+ a niestety tyle pieniędzy na ten cel nie ma.

Wiesz jakie jest najlepsze wyjście? Po prostu zbieraj jak najwięcej kasy! 12 listopada wchodzą karty 8700,również powinny wyjść nowe mobo pod AM2+ więc radzę Ci się uzbroić w cierpliwość :D. 8)

W tym problem że nie ja muszę uzbroić się w cierpliwość tylko mój brat i on nie może czekać, mu nie jest potrzebna grafa za 500 zł bo on nie gra w gry które potrzebują bardzo wydajnej grafy, jak by to był dla mnie komp to bym czekał na tą grafe bo gram w takie gry, właśnie zbieram pieniądze na grafe dla siebie może kupie tego nowego GF który ma wyjść ale to się zobaczy bo nie wiem ile tej kasy uzbieram.

To bierz Fosconna A690G lub Gigabyte M61P S3