Wybór płyty głównej - socket AM2

(Emilmlo) #1

Poszukuje dobrej płyty głównej do 214 zł dla takich podzespołów:

AMD Athlon 64 3000+ Orleans

Corsair 1GB DDR2 667 MHz

Modecom MC-350ATX

Nec AD-7173S

Karta graficzna musi być zintegrowana, płyta musi posiadać PCi-E 8x lub 16x, stabilna, z dobrym O/C, najlepiej ze sklepu znak.pl ale nie koniecznie, ulubiony.pl odpada.

Ten zestaw nie dla mnie tylko dla brata.

(Rastko1) #2

foxconn mcp61s lub foxconn a690G lub biostar tf7025

(Emilmlo) #3

Za droga jest, kosztuje 269 zł w shift.sklep.pl, a foxconn mcp61s został wycofany ze sprzedaży w morele.net i znak.pl nie wiem gdzie można ją jeszcze dostać, foxconn a690G ciekawa propozycja a zmieści się na niej Palit GeForce 8600GT Sonic+ ?? , czekam jeszcze na inne propozycje.

(Rastko1) #4

innych propozycji już nie ma :frowning: no chyba że weźniesz tą jeszcze płyta ale to już taka wiesz troche syfna

http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd& ... 49&u=12490

Są jeszcze te płyty

http://www.ulubiony.pl/?action=StoProd& ... 34&u=12490

(Emilmlo) #5

No są właśnie sprawdziłem ale one są w sklepach w których inne podzespoły są drogie albo nie dostępne, w ulubiony.pl nie jest dostępny AMD Athlon 64 3000+ Orleans, tak po za tym ten sklep odpada zbyt dużo złych opinii jest o tym sklepie, wszystkie podzespoły muszą być z jednego sklepu.

(Gen Salvador) #6

DFI INfinit z nFroce 4 ultra

(Emilmlo) #7

Niestety jest bez zintegrowanej grafy i jest za drogi, jak by było z ok 1200 zł na ten zestaw to by się wybrało tą płytę plus grafe Palit GeForce 8600GT Sonic+ a niestety tyle pieniędzy na ten cel nie ma.

(Slayer32) #8

Wiesz jakie jest najlepsze wyjście? Po prostu zbieraj jak najwięcej kasy! 12 listopada wchodzą karty 8700,również powinny wyjść nowe mobo pod AM2+ więc radzę Ci się uzbroić w cierpliwość :D. 8)

(Emilmlo) #9

W tym problem że nie ja muszę uzbroić się w cierpliwość tylko mój brat i on nie może czekać, mu nie jest potrzebna grafa za 500 zł bo on nie gra w gry które potrzebują bardzo wydajnej grafy, jak by to był dla mnie komp to bym czekał na tą grafe bo gram w takie gry, właśnie zbieram pieniądze na grafe dla siebie może kupie tego nowego GF który ma wyjść ale to się zobaczy bo nie wiem ile tej kasy uzbieram.

(Rastko1) #10

To bierz Fosconna A690G lub Gigabyte M61P S3