Wybór rozdzielacza jack

Witam,

Przejdę od razu do rzeczy. Czy rozdzielacz na jacka tego typu są dobre??

d5b09be5eba50d9882c3a24f36debaa416686_m.jpg

Tzn, czy nie psują dźwięku i jak się sprawdzają, kiedy używamy 2 urządzeń na raz, może opłaca się kupić coś lepszego??

Kilerek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

One są bardzo kiepsko wykonane.

Mam 2 takie i ba mam owinięte dookoła taśmą izolacyjną bo obudowa nie jest porządnie zgrzana i zwyczajnie jej dwie połówki nie trzymają się siebie.

Poza tym styki w środku nie zawsze dobrze dolegają do wtyczek (ja w moich musiałem je dogiąć odpowiednio).

Ja unikam takich gotowych rozwiązań jeśli chodzi o audio. Wolę wziąć kable, końcówki i lutownicę i samemu coś zmajstrować, bo już nie raz

“przejechałem się” na takich gotowcach.

Mam identycznego gotowca jeszcze z czasów gdy nie wszystko robiło się w CHRL. Strzegę go jak oka w głowie , bo współczesne są strasznie szajsowate. Mój ma przyzwoity plastik i pozłacane gniazda i wtyczkę. Co do jakości dźwięku nie widzę różnicy, nigdy nie używałem jednak na raz obu dodatkowych urządzeń .

Poprzeglądaj sklepy które gł zajmują się sprzętem audio, najtańszego badziewia nie sprzedają

http://sklep.rms.pl/index.php?p2391,roz … j2j02-0-2m