Wybór samochodu

Witam, wiem, że to nie forum motoryzacyjne, ale potrzebuje kupić samochód. Zależy mi na jakimś dobrym samochodzie (solidna marka), o mocnym silniku oraz żeby posiadał klasę.

Myślałem nad tymi:

Porsche 944

Honda CRX

Podajcie jakieś inne pomysły plz

kash limit? $$$$

Gdybyś podał ile masz do wydania to bylibyśmy wniebowzięci :smiley:

Znalazłem coś takiego w sam raz. :mrgreen: http://pl.wikipedia.org/wiki/Leopard

Jeśli podałeś takie przykładowe auta, to znaczy, że szukasz czegoś sportowego, tak ? :slight_smile:

Z tych dwóch to polecałbym CRXa. Tańszy w serwisowaniu itp. A z większym silnikiem bardzo szybki. Poza tym - co to za Porsche z przednim napędem ? :stuck_out_tongue:

Czego oczekujesz od auta ?

Podaj graniczne kwoty.

Wymagania co do silnika, zawieszenia, karoserii, bezpieczeństwa, elastyczności, ekonomiki, użyteczności, komfortu ? Napisz coś, bo w innym wypadku mogę wymienić Ci setki (tysiące ?) samochodów :wink:

P.S. Leopard to świetne auto :slight_smile: Szkoda, że większość pieniążków ze sprzedaży idzie do Szwedów… No ale cóż, ktoś musiał mieć kapitał.

Aaa zapomniałem :lol:. Do 15 tys.

Oczywiście chodzi o jakiś samochód używany (starszy rocznik).

Po prostu ze znajomymi chcemy organizować wyścigi przełajowe. Do tego trzeba dość silnych bryk. Np. te Porsche co podałem robi setke w 9 sekund :stuck_out_tongue:

wybacz ale te autka nie posiadaja owej klasy … ;]

to porshe to tylko atrapa porshe bez wygladu w dodatku pierwotnie był to VW z tym że zrezygnowali i projekt przejeło porshe :slight_smile: które zreszta projektowało to coś dla VW

Zalety : znaczek porshe ;]

Wady :

awaryjne paliwożerne drogie w eksploatacji dużo jest powypadkowych i wyeksploatowanych autek ;] wymieniac dalej ? :slight_smile:

Honda crx … przybliż mi o którym roczniku myślisz ;]

ale … na chwile obecna to jednak też już jest gracik ;]

napisz ile masz kasy lepiej :slight_smile:

Radzę przeczytać cały temat.

:slight_smile: :slight_smile:

alfa romeo GVT

Opel calibra

Toyota supra (żecz jasna nie ten model kultowy)

nissan 300 zx(fantastyczne auto)

mercedes w126

BMW 635 csi(bardzo trudno dostępny model)

Honada prelude

Posche 938

to moje typy

i do wyscigów … ?

za 15 k

możesz rozejżeć się za calibrą 2.0 turbo 204 km 4x4 od 0 do 100 ok 7 sekund ;] v-max 250 km/h o ile dobrze pamietam ;]

może jakieś BMW ? E36 ? :stuck_out_tongue: za taką kase powinno sie udac kupić 325 bądz też 330 i a to też ma kopa :stuck_out_tongue:

celica z motorem 2.0 :stuck_out_tongue: ładna (okularnik) ale moc przeciętna 150 km osiągi chyba coś w granicach 8-9 sekund :stuck_out_tongue:

za 15 k mozna też kupić japan ferrari … ;]

czyli mitsubishi 3000 gt eh … 4wd (4 koła skrętne ) 330 km od 0 do 100 ok 6 sekund

z tym że za taką kwote kupisz starsza wersje z chowanymi lampami

i to tylko jak dobrze poszukasz bo mało tego na rynku :stuck_out_tongue:

ale wygląd ma bajerancki :slight_smile: i kopa tez świetnego :slight_smile:

z tym że za 15 k to raczej nie kupisz auta w dobrym stanie i trzebna się liczyć że takie coś będzie drogie w eksploatacji ;]

Złączono Posta : 06.04.2007 (Pią) 20:24

a tak mnie teraz naszło …

jeśli to ma być autko tylko do zabawy to może kitcar ?? :twisted:

machina szybka tania i zwraca uwage :stuck_out_tongue:

w dodatku części tanie (na podzespołach sierry)

Bardzo dziękuję za podpowiedzi! Któreś z tych wybiorę. A tak poza tematem. Co lepiej kupić Porsche z 1980r czy Fiata z 2000r? Tak tylko pytam z ciekawości, czy światowa marka o 20 lat starsza może wygrać z gorszym, ale o tyle lat młodszym samochodem.

http://moto.allegro.pl/item183367537__o … azja_.html

takowe ;> ? ładniutkie :slight_smile:

yhy :stuck_out_tongue:

lepiej fiata :slight_smile:

z takiego porshe to tak naprawde do użytku nadaje się jedynie znaczek :stuck_out_tongue:

http://allegro.pl/show_item.php?item=181892376

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2504315

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2454844

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2514766

osobiście odżucił bym hondę i powaznie zaastanawiał się nad reszą moim liderem jest chyba nissan ale ciężko powiedzieć wszystkie są super

VW golf 3 VR6, w porównaniu z wymienionymi powyżej “japończykami” nie przewrócisz się ze zdziwienia jak przyjdzie czas napraw.

To żeś mi poprawił humor :lol:

Znając jakość plastików i jakość montażu Fiatów, ten (obojętnie jaki by był) będzie prawie nowy, ale jakość montażu to WIELKI minus… Po kilku(nastu) latach Fiat będzie się “sypał”, deska rozdzielcza będzie się “rozsypywała”, silnik z każdym kilometrem tracił całe tabuny koni, a fotele pękać…

Porsche 930 z ~'80r. będzie się trzymało jak (prawie) nowe; wszystkie podzespoły wytrzymują duuuuuuuuuuuuuuuużo km a silnik chłodzony powietrzem przetrzyma 5 generacji Fiatów… Nadwozie utrzymuje sztywność przez wiele długich lat, a w pełni ocynkowane nadwozie nie boi się rdzy. Nie to co Fiat, gdzie jeszcze niedawno lekko ocynkowana karoseria Fiatów nie wytrzymywała małych ognisk korozji, po minimalnym otarciu np. drzwi.

Jeśli problemem nie jest spalanie ok. 20l benzyny, to każdy użytkownik takiego Porsche będzie długo się cieszył bezawaryjnością, mocą i elastycznością/przyspieszeniem (tym bocznym też :slight_smile: ).

prawie 30 letnie porshe to szrot ! i fiat z roku 2000 będzie zdecydowanie lepszy będzie niż takie porshe …

czy ty w ogóle jestes kierowcą że takie brednie piszesz ???

wydaje mi się że nie i powtarzasz głupoty po swoich niemądrych kolegach :?

To jest tłumaczenie “Pana Edka”, który wie, że jedynym słusznym pojazdem jest Fiat lub Polonez.

Trzeba być kierowcą, żeby się znać na samochodach ?

A jeśli napisze, że mam prawko od 3 lat, to zmieni to coś ?

Głupoty ? Powtarzam po niemądrych kolegach ? Mam wrażenie, że nie masz pojęcia o motoryzacji… Przy okazji obrażasz mnie i moich kolegów !

Więc jeśli nie możesz przytoczyć SENSOWNYCH argumentów, to po prostu nic nie pisz…

Ja również dołącze się do dyskusji. Wydaje mi się, że spyker zna się na samochodach (avatary itp). Widać, że się nimi interesuję. Ja chyba też bym wybrał Porschaka :slight_smile:

Avatar nie wysarczy, trzeba mieć coś w głowie :mrgreen: