Wybór samochodu

Jeszcze jedno pytanko ile kosztowalby remont wizualny takiego samochodu?

http://moto.allegro.pl/item179938191_po … 177km.html

Chodzi o wygląd zewnętrzny tylko. Usunięcie rdzy, zakonserwowanie i lakierowanie?

Hmmmm… zrobi ponad milion km? :shock:

A ja nie, kilkudziesięcioletnie to jest dobre co najwyżej wino 8)

Zauważ (w linku) ile kosztowały hamulce.

hehe :lol:

powodzenia :smiley:

spyker

wybacz ale 30 letnie auto nieważne jakiej marki niebędzie lepsze od kilkuletniego auta nawet od cieszącego się nienajlepsza opinią fiata …

tak bo wtedy nabywasz doświadczenie w eksploatacji …

pozatym czy ty zdajesz sobie sprawę ile kosztuje eksploatacja takiegi porshe ? pierwsza lepsza awaria i połowa ceny jaka dałeś za to auto musisz wydać na naprawdę ;]

oglądałeś kiedy top gear ? odcinek w którym kupili sportowe auta za chyba 1000 funtów ?

kupili właśnie porshe mitsybishi u coś jeszcze chyba jaguar (nie pamiętam dokładnie) w każdym bądz razie pamiętam jak sie te auta psuły w tym te twoje super porshe ;]


pozatym jeśli sądzisz że to porshe naprawde było by lepsze od kilkuletniego fiata to popytaj sobie po serwisach samocghodowych bądz udaj się na forum motoryzacyjne i zadaj im podobne pytanie :slight_smile:

miałbyś racje gdybyśmy porównywali np 10 letnie porshe z 10 letnim fiatem czy nawet mercem wtedy faktycznie porshe było by lepsze zresztą odzwierciedlają to satystyki niezadowności tuv

wszystko zalezy od stanu nadwozia … po fotce nieocenisz tego ;]

ale lakierowanie całego pojazdu + zaprawki to myśle że 2000 zł spokojnie zależy jeszcze w którym rejonie polski .

Pod jakim względem lepsze ? Wytrzymalsze na pewno.

Jak się czyta raporty i się na poważnie interesuje, to w zupełności to wystarczy.

To już druga strona medalu. Ale nikt wcześniej nie pisał o kosztach.

Nie oglądałem. Ale wydaje mi się to dziwne. Poza tym Top Gear nie jest żadnym wyznacznikiem. To SHOW.

Nie rozumiem ? Jakich odpowiedzi mam oczekiwać ? Że Fiat tańszy w utrzymaniu ?

Statystyki to ja dobrze znam. Nawet 20-letnie Porsche “wygrywa” w raportach TUV z paroletnimi konkurenami z Europy (czasem z Azji).