Wybór Sensownego Gpu do 300 zł

coś późno ostatnio jarzysz 1110111…jak dizel na mrozie… :smiley:

Zimno mi jest, mama co chwilę coś chce, nie ogarniam już…

To ogrzej sobie mieszkanie albo się ubierz ciepło :wink:

ale i tak GTX260 jest lepsza od Waszych propozycji…

Osobiście posiadam tą kartę (vertex 4850) więc się może wypowiem. Kartę posiadam około tygodnia może dwóch i nie uświadczyłem żadnych problemów. Powiem nawet więcej ponieważ nie spodziewałem się że na karcie za 300 zł można grać w sc2 na ustawieniach ekstremalnych !

A i uświadczyłem bsod’ów jak źle podkręciłem karte :d

Ja polecam modele marki Palit lub Zotac. Co do Radeonów to nie mam jakoś przekonania. Bardziej optowałbym za Geforcami.

Geforce są mniej wydajne, bardziej prądożerne (chodzi mi np. radeon za 300zł vs. geforce za 300zł)

osobiście miałem …jak już na wspominki nas bierze…pierwszą nV 440MX.,…potem R9600 256Pro bo far cry (pierwszy) musiał smigać na full…800 stów dałem…żona do dziś mi wypomina,że stary jestem i głupi…i za nic ma ,że nie przepiłem i na dziwki nie wydałem…potem nV6600GT(spalił się) właśnie na far cry…wymienili na nV 7600GT-to wszystko na agp i sprzedałem go…do dziś chodzi

potem na pci-e 8800GT-3D Club do dziś nie spotykana,super była Crysis śmigał bajkowo … ale nawalił przewód od chłodzenia wodnego i poszła pamięć karty…nie miałem kasy to kupiłem R4850 Gigabyte na raty, a jak spłaciłem to Gainwarda GTX nV 260 dorwałem nowego, dopłaciłem 100zł i dałem tego radka…ale potem ■■■■ i zasilacz kupiłem nowy…bo stary padał…ten GTX260 Gainwarda miał szynę 440bit i coś około 800Mb ramu…chodzi do dziś u brata…mówi,że lepszej karty nie miał…mam teraz Gigabyte GTX460x2 z 2Gb ramu…ale i tak najwięcej radości miałem z tego radka 9600 Pro…miał vivo i jak zrobiłem masz ślub na cyfrowo

to żonie wszystko przeszło i tą 100zł co dołożyłem, to miałem od niej na nową kartę…chciała dołożyć 400zł ale sumienia nie miałem…

A ja miałem od 2003 do 2009 gigabyte radeona 9550, potem powercolor radeona 4870 i mam go do dziś, i jest super :smiley:

Widzę, że bogata historia :stuck_out_tongue: U mnie na początku była Riva TNT… potem skok w przód - Radeon 9200 prosto od ATI… potem 9550 od Sapphire, teraz HD3000 [integra] a na dniach powinien być HD6850… Trzyma mnie przy Radkach, no ale co ja poradzę, że w moim segmencie nic ciekawego do zaoferowania nie ma (no dobra, GTX460 konkuruje, ale HD6850 mimo wszystko wygrywa…)

zapomniałem dodać,że u syna montowałem w kolejności agp 7300GT…zintegrowanych nie liczę,bo były i tyle…potem Gigabyte 9600GT(pasywne, ale dałem aktywne)…karta bajka…teraz zamontowałem mu R4870…i mieszane uczucia mam…

młodszy ma nV 6800XT 128/128…a żona laptopa z 8600GS (co za badziew)…wcześniej miała lapka FS…ale lepiej chodził niz ten Asus z 8600GS…ale sam wybierałem to mam

i nie mam obecnie sla17 gigabyte GTX460 tylko GTX460x2

“potem skok w przód - Radeon 9200 prosto od ATI” a wiesz o innym radeonie niż od ati ( oczywiście wtedy,więc nie pisz a amd)?

fajnie się z Tobą pisze sla 17…przyznam jakieś pojęcie masz o rzeczach związanych z komputerem…

i zdarzyło mi się kilka kart naprawić…najbardziuej cieszyła mnie maxtox x2

Wiem, wiem że masz SLI - miałem na myśli, że pojedyńcze GTX460 jest konkurencją dla HD6850, ale z testów raczej widzę, że lepiej się sprawdzi AM :smiley:

Dodane 05.02.2012 (N) 21:03

Wiem, wiem że masz SLI - miałem na myśli, że pojedyńcze GTX460 jest konkurencją dla HD6850, ale z testów raczej widzę, że lepiej się sprawdzi AM :smiley:

Ale my spamujemy… Jakieś 1,5 strony tego tematu to nasz spam :smiley: A pytanie przy okazji koledzy, da się podłączyć 5830 lub 5850 do 4870 ? Czy to działa na takie same karty tylko ?

nie mam sli…mam nV GTX460x2 Gigabyte… to pojedyńcza karta…używam do niej q9400 z 6GB DDR2 Kingston(KVR800D2N5K2) 920MHz(+) ramu na FDI LP BI-P45 T2S Elite z WD Raptor WDC WD300HLFS-01G6U1

kredens1967 , jak nie SLI jak SLI, skoro masz dwa GTX460 - nie przypominam sobie, żeby były dwa układy na jednym PCB z pominięciem najwyższej 490’tki, nawet strona Gigabyte milczy

http://www.gigabyte.pl/products/select2 … gf_gtx460/

mam dojście do wersji inżynieryjnych…jutro jadę po Geile DDR2 1333…znasz takie?

ze słowa o pamięciach Kingstona które obecnie używam jestem wolny…mogę dać ci scren/zdjęcie z ustawień BIOSA,że są na auto i jak system botuje…

Nie, bo nie ma takich?

jedynie trochę podniosłem napięcie…ale raczej dla utrzymania stabilności, nie dla tego,że pamięć byłą chwiejna…

Są Geile DDR2 800 MHz, wystarczy podkręcić i masz :smiley:

do 1333?