Wybór słuchawek do 120zł

Siemano!

Mam problem ze słuchawkami a dokładniej z doborem. Szukam czegoś w przedziale 100-120zł z mikrofonem. Stare (esperanza) były fajne, ale przestały działać na jedno ucho… Dlatego szukam czegoś markowego (np. creative, logitech itp)-być może wytrzymają dłużej niż 2 miesiące :wink:

Pzdr. Mxs :slight_smile:

Cześć,

od siebie polecam Sennheiser HD201. :slight_smile:

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Tanie Sennki nie wyróżniają się zbyt dobrą jakością dźwięku, ale lepsze to niż chociażby przereklamowane Fatalitki…

Ze swojej strony polecam zestaw Superlux HD681 + mikrofon Zalman ZM-MIC1.

Cześć,

Otóż mówię z doświadczenia. Sam posiadam takie od 5, albo i 6 lat, po odpowiednim ustawieniu equalizera dźwięk jest czyściutki i nie ma powodów do narzekań. A mikrofon starczy najtańszy, przecież to tylko co najwyżej rozmowy na Skype - bo do nagrywania muzyki to trzeba wydać przynajmniej 300 zł na sam mikrofon.

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Odświeżam, bo te słuchawki nie mają regulacji głośności na kablu, a to jest mi baardzo potrzebne. Czy “fatalikti” są dobre do gier komputerowych, sporadycznego słuchania muzyki i oglądania filmów?

Pzdr. mxs

Ja od siebie polecę takie: http://www.ceneo.pl/4580783 ładnie grają, a mikrofon w nich to diamencik, brak szumów, dosłownie zero :slight_smile:

Od siebie mogę polecić Plantronics GameCom 367, które osobiście posiadam i jestem z nich bardzo zadowolony. Dźwięk jest wystarczający, a mikrofon jak na taki przy słuchawkach również jest wyśmienity. Ja swoje kupiłem ok. rok temu za jakieś 120 złoty i trzymają mi do dziś i są w idealnym stanie. Teraz jest też ich nowsza wersja 380 więc poczytaj trochę i może Ci któreś przypadną do gustu :slight_smile: