Wybór słuchawek do 60,- z Allegro

Szukam jakiś dobrych słuchawek zakrywających uszy (chyba nazywają się zamknięte) w cenie tak jakby się dalo 60,- z przesyłką z Allegro.

Zainteresowały mnie takie:

1

2

Opłaca się jakieś brać ??

Słuchawki będą służyły do muzyki, grania i filmów, więc po trochu do wszystkiego.

Mogą być z kablem lub bez, chociaż wątpie że coś ciekawego może być bez kabla w tej cenie.

Proszę o wasze propozycje.

:wink:

Te drugie odpadają, będą niewygodne.

Skoro do 60zł to może trochę wyższy model Philipsa, mianowicie HP2500 (sam mam takie). Z przesyłką wyjdzie 63zł (te 3 zł chyba dokulasz :wink: )

http://www.allegro.pl/item316345320_phi … _nowe.html

Mają taki sam kształt jak te pierwsze co podałeś.

Co mogę o nich powiedzieć…

Maja kabel o długości 6m (mi się akurat taka długość przydaje), są bardzo wygodne, po dłuższym czasie nie uwierają, nie robi się gorąco w uszach :wink:

Tylko nie wiem jak to będzie wyglądało u Ciebie ale takie słuchawki będą potrzebowały trochę mocniejszego sygnału niż sygnał z karty dźwiękowej. Ja mam podłączony komputer do wieży Hi-Fi i pod wieże słuchawki (po to przydaje się taki długi kabel). Jak podłączyłem słuchawki bezpośrednio do karty dźwiękowej słuchawki grały cicho i prawie bez basu.

Co do jakości dźwięku to jak na tę cenę jest bardzo dobra. Minusem jest dość mały bas jaki wytwarzają ale da się przeżyć. Do filmów będą idealne.

To tyle :wink:

creative hs-600

do gier i muzy idealne za ta cene

thx za odpowiedź :wink:

jakby to miało duże znaczenie to mam taką kartę dziwękową

a może lepsze by były takie creative’y ??

Co do tej karty dźwiękowej nie mam pojęcia jak mogą pracować takie słuchawki.

Powiem jeszcze, że jakiś czas temu kupiłem specjalnie do Skypa słuchawki Creative’a i też po podłączeniu podłączeniu bezpośrednio do karty grały o wiele gorzej. Nie wiem jak z Twoją kartą bo jest lepsza (ja mam zintegrowaną)

Ja jednak bym wziął Philipsa, wydaje mi się, że będą wygodniejsze i mają większy zakres częstotliwości (przynajmniej tak podaje producent) a te Creativy służą raczej do rozmów skoro maja mikrofon i certyfikat Skype. Nie żebym krytykował Creative bo jakość też jest raczej na poziomie, mi po prostu bardziej przypadają do gustu Philipsy, z tego też polecam :wink:

karta zła nie jest. Co do słuchawek polecam je od strony gier. Mają raczej jeden z najlepszych dźwięków przestrzennych do tej ceny. Zobacz jeszcze firmę sennheiser