Wybór sterowników do GeForce 7100 GS

Ma ktoś może kartę graficzną GeForce 7100 GS, albo orientuje się jakie najlepsze sterowniki do niej wyszły ?

Znajdź swoją kartę oraz system operacyjny i pobierz http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

System Message

Please try again at a later time. Sorry for the inconvenience. taki komunikat mi wyskakuje

Spróbuj później, być może coś na serwerach robią.

Tylko taka uwaga, najnowsze nie zawsze znaczy najlepsze. Nowe drivery są często optymalizowane pod kątem najnowszych gier, co może okazać się przyczyną problemów w starszych tytułach - brak tutaj złotego środka :).

szymon_z , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

No właśnie slyszałem juz o tym. Więc nie wiem dokładnie jakie ściągnąć. Niektórzy mówią że niektóre sterowniki przerobione a nie oryginalne lepiej działa. Ja mam oryginalne z karty grficznej, i nie wiem czy przez to niektóre gry nie chodzą mi tak jakbym chciał, tutaj mam na myśli mniejsza liczbe FPS ;p

Dodane 03.03.2010 (Śr) 17:41

Temat pasuje ?

Wiesz, ogólnie twoja karta jest budżetowym modelem i w nowsze gry pewnikiem i tak nie pograsz, nie mówiąc już o dużej liczbie fpsów ;]

Chodzi mi o cs 1.6 czyli w tej grze dało by się mieć 100 fps ; ]]