Wybór sterowników - WinXP

(Wolfram A1) #1

Witam,

zwracam się bezpośrednio z problemem dotyczącym sterowników karty graficznej do komputera z systemem Windows XP SP2. Problem dotyczy kwestii wyboru sterowników, które będą pasowały do mojego komputera. Dodam, że to system SP2, ponieważ z dodatkiem SP3 nie mam internetu, a próbowałem wszystkiego żeby to zmienić. Nasz staruszek Win XP nie jest już wspierany przez co odbiło to się nie na jednym komputerze, a zwłaszcza SP2, na którym nie ma żadnych sterowników i updatów programów.

Parametry komputera:

Procesor - Intel Pentium Dual CPU/Core E2180 2Ghz x2 (2-rdzeniowy), architektura x64

Karta graficzna - Nvidia GeForce 8400GS 512MB (1-rdzeniowa) pracująca w rozdzielczości 1024x768, architektura x64

RAM - 3GB

System - Windows XP SP2

Podsumowując, chodzi mi o pasujące sterowniki, ale takie aby komputer chodził bez zarzutu i sprawnie oraz aby gry się lepiej spisywały. Dodam, że aktualnie posiadam wersję 310.90 jak się nie mylę. Z góry każdemu kto udzieli mi rady, pomoże mi, bardzo mu za to dziękuję.

(tosiekbu) #2

Witam podaj model płyty głównej, bez sp3 bedziesz miał wiele problemów instalacją programów

(Wolfram A1) #3

Płyta główna to G31MX series

http://www.foxconnchannel.com/ProductDetail.aspx?T=motherboard&U=en-us0000452

z tej strony brałem sterowniki + z płyty w opakowaniu