Wybór sterowników - WinXP

Witam,

zwracam się bezpośrednio z problemem dotyczącym sterowników karty graficznej do komputera z systemem Windows XP SP2. Problem dotyczy kwestii wyboru sterowników, które będą pasowały do mojego komputera. Dodam, że to system SP2, ponieważ z dodatkiem SP3 nie mam internetu, a próbowałem wszystkiego żeby to zmienić. Nasz staruszek Win XP nie jest już wspierany przez co odbiło to się nie na jednym komputerze, a zwłaszcza SP2, na którym nie ma żadnych sterowników i updatów programów.

Parametry komputera:

Procesor - Intel Pentium Dual CPU/Core E2180 2Ghz x2 (2-rdzeniowy), architektura x64

Karta graficzna - Nvidia GeForce 8400GS 512MB (1-rdzeniowa) pracująca w rozdzielczości 1024x768, architektura x64

RAM - 3GB

System - Windows XP SP2

Podsumowując, chodzi mi o pasujące sterowniki, ale takie aby komputer chodził bez zarzutu i sprawnie oraz aby gry się lepiej spisywały. Dodam, że aktualnie posiadam wersję 310.90 jak się nie mylę. Z góry każdemu kto udzieli mi rady, pomoże mi, bardzo mu za to dziękuję.

Witam podaj model płyty głównej, bez sp3 bedziesz miał wiele problemów instalacją programów

Płyta główna to G31MX series

http://www.foxconnchannel.com/ProductDetail.aspx?T=motherboard&U=en-us0000452

z tej strony brałem sterowniki + z płyty w opakowaniu