Wybór systemu

Witam :stuck_out_tongue:

Ostatnio dokupiłem ram do laptopa (widać w podpisie)

I mam takie pytanie czy na tym kompie opłaca się instalować viste??

Seven nie przypadł mi do gustu a vista jak mialem na stacjonarce tak :smiley:

Sevena nie chce więc vista czy xp :smiley:

Byłbym wdzięczny za uzasadnienia odpowiedzi :slight_smile:

W tej konfiguracji zdecydowanie XP

Też tak myślalem bo procesor troche za słaby na viste :stuck_out_tongue:

Do wymienionej konfiguracji zdecydowanie windows XP.

Windows XP jak najbardziej, na o wiele lepszym laptopie z procesorem dwurdzeniowym 1,86GHz i 2GB RAM Vista Home Premium (wyczyszczona z wszelkiego syfu), być może nie zamula i nie jest specjalnie ociężała ale w porównaniu z Windows 7, strasznie się ślimaczy.

Pozdrawiam!

Windows XP, zdecydowanie.

Ewentualnie możesz spróbować ubuntu, całkiem fajnie by chodziło na takim configu

Pozdrawiam

Wypróbuje jutro viste home basic :smiley:

Może będzie dobrze :stuck_out_tongue:

Uuu wątpię w to. Może być słabo.

Jest dobrze :smiley:

930 ramu około zbiera :stuck_out_tongue:

Ale uruchamia się szybciej niż xp :o tak sądze

A w normalnej pracy żadna rożnica :smiley:

Rozwód z xp :smiley:

W normalnej pracy może i tak, ale przy korzystaniu z programów/aplikacji a w szczególności gier - uwierz mi odczujesz, że masz Viste. Mam osobiście XP Home Edition i nawet przy 48 procesach, wszystkie programy włączone pobiera mi 451 (aktualnie) ramu. Kiedy wyłącze programy spada poniżej 300. Więc teraz sobie porównaj. Ale RAM to nie wszystko - te wszystkie efekty wizualne - karta graficzna. Ehh… będzie jeszcze ślub cywilny :wink:

Zainstalowałem sobie businessa czas uruchamiania około 35 sekund

Zużycie ramu około 850-960 tak jakoś chodzi :stuck_out_tongue:

Most wanted chodzi jak trzeba fable i F.E.A.R też a w normalnej pracy mozilla uruchamia sie szybciej :stuck_out_tongue:

Nie bedzie ślubu wzialem kościelny z vista nie opuszcze cię aż do kupienia windowsa seven :stuck_out_tongue: :smiley: