Wybór szkoły

witam…już od września będe musiał zmienić szkołę na ponad gimnazjalną. możecie mi pomóc w wyborze? nie jestem zdecydowany czy pójśc na profil informatyczny czy lepiej wybrać luźniejszy profil a dopiero na studiach studiować infe :?

p.s wiem że temat wydaje się być śmieszny ale wasze opinie by mi się przydały. z góry thx :slight_smile:

jak zamierzasz studiować informatyke to idź na taki profil :slight_smile:

ale właśnie w tym problem że jest jeszcze fiza a ja nie przepadam za tym przedmiotem :stuck_out_tongue:

wiesz, takie decyzje podejmuje się samemu, potem możesz żałowac :]

no właśnie Piniol. nie chcałbym żałować potem dlatego me posty kieruje w waszą strone w pomocy :slight_smile:

na studiach bedziesz tez miec fizyke na kier. informatyka, więc jak w liceum to przerobisz to potem jest łatwiej

ale i tak decyzja należy do Ciebie, dobrze się zastanów

Na moje to podan do szkół juz nie mozna składac(przynajmniej w moim regionie).Idz na profil matematyczno-informatyczny jak pózniej chcesz infe studiowac

powiem tak: mój kuzyn jest na informatyce i wcale sie nie liczyła informatyka jak szedł na politechnikę. Najważniejsza była matma i fizyka także jeśli planujesz studiować informatykę polecam matme i fize.

ja niby poszedlem na infe, chociaz ani matematki ani fizyki zbytnio nie umiem - jadę więc tak, żeby mi dopuszczający na koniec wyszło - cóż nie zamierzam odpuszczac ulubionego przedmiotu z którym wiąże caląswą przyszłóść przez inne przedmioty !!

u mnie można podania składać do któregoś czerwca. dokładnej daty nie pamiętam :?

Jeśli wiążesz swoją przyszłość z informatyką , to wg mnie najlepiej odrazu zaczynać od profilu informatycznego.Fizyką się nieprzejmuj , każdy ma jakąś słabą stronę. :smiley:

swoją drogą zauważyliście że dzisiaj strasznie wiele postów o szkołach ?? Gregor10 popieram kolegów, jeśli wiążesz przyszłość z informatyką to nie zastanawiaj się nawet…

SZKOŁA jest cool, a pozatym niedługo koniec roku szkolnego :smiley:

u mnie do 20 maja czyli do dzisiaj :smiley:

u mnie dokładnie do 17 czerwca :smiley:

A czy w tym topicu mowa o terminie składania podań ??

BTW sam autor offtopikuje :PPP

Wracając do tematu im wcześniej zaczniesz tym lepiej dla Ciebie, a na studiach informatycznych i tak będziesz miał fizykę, więc lepiej dla ciebie żebyś miał jakieś pojęcie w tym względzie.

masz rację. uwzględnie przy wyborze wszystkie wasze opinie. thx serdeczne :slight_smile: