Wybór taniego i oszczędnego auta:D

a moze zgłoś sie do udziału do programu “Zakup Kontrolowany 3” albo juz 4 :slight_smile: na antenie TVN Turbo hyhy

Ja ci polecam tanie to moze fiat 126 p :mrgreen: :mrgreen:

Maluszek odpada:D

Tatuś trochę dołożył i mam teraz 3200zł:D więc wciąż szukam czegoś ciekawego. Ta Honda Civic jest bardzo fajna, jednakże ma silnik 1.3 a ja jestem tylko zainteresowany samochodami z silnikami max 1.2.

nie wiem czemu sie uparłeś na te silniki 1.2 ale naprawdę bardzo dużo znajomych zachwalało tą Hondę Civic z 1.3 bo bardzo mało pali zależy od stylu jazdy od 5-7 litrów

uparłem się na silniki do 1.2 ponieważ, opłaty za nie są niższe:D

sam kupuje w podobnej kwocie autko :slight_smile: skusilem sie na 1.4L ale autko ma instalacje gazowa, wiec co doplace za oc, to i tak mi sie zwroci za gaz :wink: rozwaz taka opcje :wink:

Nie zdziw się jak akcyza na gaz za niedługo wzrośnie.

Dicamillo jeśli ojciec ma samochód i zniżki to kup samochód robiąc ojca współwłaścicielem samochodu, wpiszcie się obaj na umowie kupna w ten sposób zawrzesz ubezpieczenie kożystając ze zniżek ojca. Oczywiście na polisie będziecie także obaj.

Chyba że tatuś nie ma samochodu, no to kiszka, licz się z OC w wysokości około 1500 zł. za rok.

Ja osobiście nie polecam sposobu Wermtin -a, ponieważ jeśli bedzie jakas stłuczka, to wtedy ubezpieczenie straci i ojciec i Ty. Lepszym pomysłem jest kupno autka na gaz tak jak poleca ::Mario:: czyli na gaz, z takim małym silnikiem jest to prawie jazda za darmo :wink:

Fatalista jesteś ??

Poza tym nie traci ubezpieczenia tylko część zniżek i tylko ojciec bo Dicamillo jeszcze ich nie ma.

To tak samo jak byś wziął autko od tatusia i spowodował wypadek. Tatuś także straci część zniżek.

Lepszym pomysłem :o

Porównujesz ubezpieczenie do instalacji gazowej :o

Co ma piernik do wiatraka ??

A 1.4 to nie taki mały silniczek.

Czy wiesz jaka jest tolerancja spalanego gazu w stosunku do spalanej benzyny ?? ,więc nie pisz o jeździe za darmo.

Jest oczywiście taniej, ale po podwyżce akcyzy już tak różowo nie będzie.

ile? 20 gr? Benzyna też pójdzie w górę :!:

30 gr., a benzyna co miała podrożeć to już podrożała.

Ale nie o tym głównie pisałem tyko o sposobie na obniżenie kosztów ubezpieczenia :stuck_out_tongue: