Wybór tel. komórkowego

Cześć Wam mam taki mały problem z wyborem komórki mam aktualnie nokie 3510i no i kończy mi się 2lata i przysługuje mi wymiana telefonu na nowy w erze a niemam pojecia co wybrać mysle o noki simensie i sony ericssonie ale wszystko mi jedno za każdym razem jak wymieniam tel. to gosciu w salonie wykłada mi jakieś kartki żebym sobie coś wybrał a tego jest tyle ze głowa boli chciałbym coś z aparatem …itp. pomóżcie mi coś wybrać fajnego niedrogiego Niemam pojecia co wybrać a wychodząc z salonu przeważnie wybieram jakies badziwie no i musze czekać kolejne 2lata aż umowa wygasać będzie pomóżcie prosze może ktoś teraz wymieniał w erze no i coś fajnego wybrał sobie z góry dzieki pozdrawiam

Radziłbym Se K300i nie drogi z aparatem kamerą z Mp-trójką i innymi bajerami ;p

Wszystko zależy od cen tych telefonów. Jak będziesz miał możliwość to bierz Nokię 6230i, SE K700i lub K508i

moze napisz co masz do wyboru

Popieram wybór SonyEricssona k700i - jeśli potrzebujesz telefonu z bajerami to będzie to świetny wybór, a jeszcze lepiej jak będziesz mógł wziąć k750i, który jest nieco lepszy :slight_smile:

Popieram także k700i lub k750i zdecydowanie lepsze od nokii w porównywalnych modelach…

jeżeli 6230i nie będzie za droga to bierz tą, w innym wypadku SE K700i

Maiłem kazdy z wymienionych tu telefonow badz miałem okazje sie nim bawic i tak

k300i - mało rewelacyjny - nawet mp3 nie mozna przewijac

k700i - aparat VGA tylko interpolacja do 1.3 mpx 9zdjecia nie sa rewelacyjne),polifonia dość, wyswieltacz tez dobry,filmy kreci średnie ale daja sie obejrzec , ogolnie dosc fajny telefon

k750i(taki aktualnie mam) ( to samo co w800i,d750i) - wiecej kolorow na wyswietlaczu od k700i , polifonia ta sama , menu praktycznie takie same , duuuzo lepszy apararat ( mocniejszy flash ciekawsze tryby , lepsza obsługa , łatwiejszy dostep),w zestawie kabelek usb , w radiu rds , lepsza od 700-tki obsługa mp3 -wygodne przełaczanie bocznymi przyciskami , łatwiejsze odtwarzanie i pauza,bateira li-poli ale i tak przy dosc gestym uzytkowaniu mi styka z ledwoscia na 2 dni.2 lata gwary ( 700 tylko 1 rok)

KARTA PAMIECI ( czego BARDZO brakowało w se k700i)

6230i - dośc dobry aparat , bateria znosna , mniejszy wyswietlacz od 700/750 , polifonia porównywalna do SE, odtwarzacz mp3 dość dość ,radia nie pamietam ogolnie.

Ogólnie to wlasnie polecam k750i - za rosadna cene rozsadny aparacik.

Z siemensa to jeszcze w miare jest cx75 ale nie wiem jak stoja w cenie.

Pozdrawiam

ale też przydało by się patrzeć w przyszłość… Nokia 6230i uchodzi za biznesowy telefon -> dobrze bedzie trzymać cene… a SE… no cóż

Se k700i ma 0,3 Mpix i 2 lata gwarancji. 41Mb (k700i), a karta pamięci (k750i) to w sumie duża różnica

Polecam K750i dobry telefon, w żadnym wypatku siemensa te telefony już od jakiegoś czasu nie sa “niemieckie” tylko “chinskie” a teraz beda sie nazywaly “BenQ-Siemens”

cholewcia : wiesz… teraz większa połowa jest wytwarzana w chinach lub tajwanie… o wiele mniejsze koszty produkcji

tu niechodzi o produkcje tylko że firma BenQ przejeła produkcje telefonów komórkowych. Dlatego napisałem to w “” . Podobnie jest z Alcatelem nie zajmóją się już produkcją komórek od ok 2 lat a ostatnie modele miały nazwe Alcatela.