Wybór telefonu

Potrzebuje waszej pomocy :smiley:

Niedlugu kupuje sobie nowy fonik ale nie jestem do konca przekonana ktory wybrac :? myslalam nad siemensem C65, MC60, M55 z aparatem albo sagemem myX-5-3 ale wydaje mi sie ze najfajniejszy jest C65 PLEASE pomozcie mi podjac dobra decyzje :stuck_out_tongue:

Polecam to forum :slight_smile:

http://www.telefony.net.pl/forum/index.php

Wybrał bym sagem :!: :!: :!:

ja polecam Siemensa MC60

Ja polecam tego :wink: Wójek ma - zawalisty !!

Moim zdaniem najlepszy jest Mc60!!

  • siemens_mc60.gif.big.gif

Mam c65 i jest cool. Kumpel ma tego mc60 i jak go zobaczyłem… normalnie klapa (wyświetlacz). O polifonii niewspomnę. c65 ma jednym słowem wszystko co potrzebne (nawet ładny wyświetlacz).

dzieki wszystkim tylko please uzasadnijcie mi np dlaczego MC60 bo slyszalam o nim duzo nieciekawych rzeczy :? w sagemie mi troche wyglad nie odpowiada. wydaje mi sie ze C65 ma wszystkie potrzebne funkcje (oczywiscie bez mp3 i radia :frowning:

MC60:

Tragiczny wyświetlacz (mało kolorów),

Cieńkie dzwonki,

Cieńki wygląd, ale to kwestia gustu,

Aparat jest słaby

Słabe tworzywa

CENA

C65

Połączenie z kompem jest uciążliwe (w wielu przypadkach nie wykrywa go oprogramowanie Siemensa)

-/+

bateria do 6 dni

plastik (boki troche trzeszczą)

Wyśietlacz jest bardzo wyraźny

Bardzo głośny głośnik, i piękne dzwonki.

Wygodne menu

W miare duża pamięć.

Według mnie powinieneś wybrac C65

siemensem C65 Mysle ze on jest najlepszy :lol:

Wybrałbym c65 :smiley:

jest taki telefon Sagem my x5-3 bo ja mam 5-2?

:stuck_out_tongue:

jest taki telefon Sagem my x5-3 bo ja mam 5-2?

:stuck_out_tongue:

a ja polecalbym Nokie 3220. ponoc calkiem niezla

A gdzie tu jest mowa o noki??

Poza tym autor pewnie dokonał już wyboru.

Ludzie jak Wy polecacie tego sagema to chyba siemensa na żywo nie widzieliście i się nim nie bawiliście :stuck_out_tongue: Siemens ma o niebo lepszy wyświetlacz od sagema ma aparat wbudowany czego sagem nie ma.Siemens ma lepsze menu, które w sagemie mi się nie podoba wcale :smiley: To tyle z tych wszystkich to tylko sagem. A dlaczego nie siemens mc60 bo jest kiespko wykonany słaby wyświetlacz polifonia do … :-x wiesza się często. Tego telefonu nie polecam nikomu.

m553b14rh.jpg

Ten mi się podoba :smiley: wizualnie jest extra… pozatym polecam jeszcze nokię… comunicatora :stuck_out_tongue:

co wy ludzie czemu nikt nie mowi o motoroli?!?!? a v500 moim zdaniem wypasik. foto 640x480pix mp3 polifonia 5.5Mega pamieci tzn jezeli same fotki by byly w tel zapisane to by bylo ich okolo 250 kabelek na allegro za 15pln z softem i mamy w tel co chcemy i niech sie schowaja wszystkie inne tel. :lol:

Widocznie nikomu Mororolla się nie podoba

Za wyjątkiem oczywiście ciebie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: