Wybór telefonu

Ktory telefon wybrac?

Sagem My X5-2

Nokia 3120

Sony Ericsson T630

?? i dlaczego wlasnie ten :wink:

Ma ktos moze ma jakas opinie na temat ktoregos z tych modeli?

ja mam sony ericsona t630 i jestem bardzo zadowolony, kolega miał n 3120 ale moim zdaniem jest do kitu,bynajmniej mojemu koledze ten model cały czas się zacinał

No podobno Nokia zeszla na psy… A Sagema mi polecali

Mogę spokojnie polecić SE T630 telefonik super, a Nokia niestety nie robi już takich telefonów jak kiedyś. Na temat sagema niestety nic nie słyszałem.Pozdrawiam

SE T630 :slight_smile:

Ja polecam sagema x5-2. mój kumpel go ma i nie z nim żadnych problemów. Naprawde fajny telefonik.

Z całą pewnością mogę polecić Ci Sagema, mój kolo ma naprawdę spoko komóra! !!

OK, przekonalem sie do niego, tylko chcialem sprawdzic opinie.

Jednak co dziwne, dla abonamentu ktory chce wybrac cena w ofercie wynosi 399zl, a w punkcie ideii powiedzieli ze telefon jest za 49zl :confused: ?

Bardzo ładne zdjecia na nim wychodzą, ma wbudowane fajne tapetki, pokryty jest gumą (lepsza ,przyczepność"), ma bardzo dobrej jakości wyświetlach (zresztą jak każdy Sagem :smiley: ) Prosty w obsłudze, intuicyjne menu. Bardzo dobrze sprawuje się w codziennym użytku.

Mysle ze Sony Ericsson T630 moj kumpel go ma i bardzo go sobie go ceni

Też sie zastanawiam nad Sagem My X5-2, ale w salonie Plusa powiedzieli, że to straszne G***O.

Więc nie wiem. Jak myślicie …

To chyba też jakieś /cenzura/ ci to powiedziało!! :evil: To bardzo dobry fonik, każdy się sugeruje marką, że Sagem no to co?? Jest zarąbisty funckjonalny, świetny aparat… Polecam!!

No mi też się tak wydaje. Jakoś cała francja no może 90 % francuzów korzysta z Sagema i dla nich nie jest to /cenzura/ ale chciałem się jeszcze zapytać co wy sądzicie o opini plusa na ten temat …

Nokia lub sagem, choc ważne jest na czym tak naprawde Ci zależy:marce, wyglądzie, bajerach, itp…

napisz a bedzie nam łatwiej pomóc:)

Juz pomogliscie :wink: