Wybór telefonu

(Diver8) #1

Witam. Mam do dyspozycji kwotę 500-600 zł i zamierzam kupić telefon.

Myślę nad SE k700i a Motorolą V3. Chciałbym poznać wasze opinie i rady, byćmoze w tej cenie polecicie mi lepszy wybór.

Dodam iż interesują mnie tylko telefony z gwarancją w PLUS GSM (patrz Allegro), niekoniecznie nowe.

Tak więc waszym zdaniem k700i czy V3, a może coś innego.

Z góry dziękuję za rady.

(Amrie) #2

k700i,bezkonkurencyjnie, ale jest jedna wada tego telefonu, nie wielka ale jest, a mianowicie denerwuje mnie fakt, iż nie da się zmienić dzwonka sms na taki jaki by się chciało, do wyboru jest 6 typów melodi zapisanych już na telefonie.

(Dinusia40) #3

diver odradzam Ci SE K700i

Często wadą tego telefonu, jest zacinający się Joystik

Dlatego ceny jego są niskie, zaś Motka V3 jest dobra hmm.. czemu dobra?

Ponieważ ma małą pamięć (bodajze 10mb), brak slotu MMC/SD

(Shawn Michaels) #4

jeżeli miałbym wybierać spewnością bym wybrał MOTOROLE V3 ze względu na lepsze marametry wyświetlacz 262000 kol a SE 65000 , po drugie w SE psują się często Dżojstiki i tu jest ten ból króry nie moge przeboleć Ale wybór należy do ciebie tu masz ane techniczne MOTOROLI V3 http://www.mobile.inspiracja.pl/Motorol ... ,phone.php a tu SE http://www.mobile.inspiracja.pl/Sony_Er ... ,phone.php

(Dudas bad boy) #5

Nie wiem co wy macie do tych Se że sie joystick psuje jak dbacie to sie nie psuje ja już mam długo se k300i i ani razu mi sie nie zacioł !!

(Tommekx) #6

Odradzam kupno k700(nie ma karty pamięci, cienko nagrywa)

Miałeś choć raz w rękach tego SE? W czym on taki dobry jest? W porównaniu do motoroli nie ma karty, gorzej nagrywa(W SE przy nagrywaniu obraz "faluje") ma gorszy wyswietlacz i najważniejsze nie ma głośników stereo, które na prawde dobrze grają.

Proponuje kupić motorole E1. Według mnie najlepszy z tych wszystkich wymienionych

Lub tańszym wyjściem będzie kupno motoroli e398 i wgranie do niej softu z E1 ROKR.

(Dede 12) #7

Ja nie moge zapełnić tych 41 MB i to zupełnie mi wystarcza :]

Cienko nagrywa ??

(Tommekx) #8

Nie żartuj, co to jest 41 mb(kilka mp3)

A jeśli ma się karte pamięci, to wiadomo, że jest dużo lepsze rozwiązanie

A weług ciebie może dobrze? Miałeś kiedykolwiek w rękach motke e1 albo e398@e1 ? Porównałbyś sobie co dobrze nagrywa

(Dede 12) #9

Ja sobie konwenteruje pioseneczki i mi 14 na luzie wchodzi i jeszcze miejsca starczy.

Z tym sie zgadzam :wink:

Mi styka :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

OK Tommekx koniec kłótni :stuck_out_tongue: :slight_smile:

(Tommekx) #10

hmm... ale kto tu się kłóci? Ja tylko próbuje powiedzieć, że kupno motoroli e398 albo e1 to lepsze rozwiązanie.

(system) #11

Polecam Motorole E1000, ma wszystko czego trzeba.

(Diver8) #12

w k700i psują się dzojstkiki ( sam wiem z doświadczenia bo w mojej rodzinie jest takowy telefon ), ale to nie problem jesli jest gwarancja, a z regóły przed koncem gwarancji i tak pozbywam się telefonu na rzecz innego (tak jak w tym przypadku).

W motoroli boli własnie tylko to ze 5Mb pamieci.

Tyle że v3 ma ten swój wygląd...

E1? no przyznam bogaty w możliwości telefon.

Dziękuje za dotychczasowe rady.

Nokia 6020

(Jakubgavron) #14

Miałem w ręce oba telefony i polecam Motorole V3. W k700i dzojstik się często tnie.

(Diver8) #15

Motorola L7 mi przyszła do głowy jeszcze. co myślicie ?

(Tommekx) #16

jeśli mi się nie myli możliwości ma takie same jak E1, a jest droższa ze względu na swój wygląd(11.5 mm grubości)

(Jakubgavron) #17

V3 jest lepsza

(Tommekx) #18

Drogi panie znawco powiedz mi w czym jest lepsza, bo z tego co mi się wydaje to chyba tylko we wyglądzie. Pewnie nawet nie miałeś jej w ręce a się wypowiadasz.

(Jakubgavron) #19

V3 ma mój ojciec, A k700i ma kuzynka :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

(Tommekx) #20

nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie w czym jest lepsza od l7?