Wybór telefonu

Mam problem. Który fon wybrać: nokie 6233, se k610i, samsung d600.?

Ja postawiłbym na nokie 6233

Zdecydowanie

Poczytaj jeszcze to.

Brałbym Samsunga i nawet się nie zastanawiał :stuck_out_tongue:

Witam

Tak więc już na wstępie można odrzucić owego Samsunga. Sam w sobie jest dobry ale mimo aż 76mb pam. wewn. przegrywa z dwoma modelami, które wyminiłeś (mniejszy zoom cyfrowy, najkrótszy czas czuwania baterii, wysuwany, brak edge, irdy i radia - chyba że akurat te atrybuty nie uznajesz za konieczne).

Pozostał więc wybór między SE a Nokią i obiektywnie trzeba stwierdzić iż ten drugi telefonik wygrywa a jedynym punktem gdzie SE zarządził to długi czas czuwania (ok. 16 dni, Nokia"tyko" 14 dni).

Nokia ta ma jednak radyjko (bez RDS-u), załączoną kartę pamięci 64MB (co rekompensuje małą ilość pamięci wewnętrznej), większy od SE K610 wyświetlacz (taki jak ww. Samsung ) i wygląda po prostu solidnie.

Wspomnę jeszcze o Samsungu bo jako jedyny z tych 3 ma takie duperele jak organizer, stoper i przypomnienie ale powiedzmy sobie szczerze - na co to komu :slight_smile: To nie są telefony szczególnie multimedialne a więc skup się na baterii i miłych dodatkach jak radio, fotki itp umilacze :slight_smile:

Podsumowując:

1. Nokia 6233

2. Sony Ericsson K610i

3. Samsung Samsung D600

Ps. Fanów tego Samsunga proszę o uzasadnienie, bo wypada najgorzej w tym towarzystwie a więc “o co chodzi”?..

Myślę ,że wybór będzie między nokia a samsungiem. Nidgy nie miałem telefonu tych marek zawsze Sony Ericsson i Motorola więc nie wiem jak się sprawują. Może niech przedstawią opinie te osoby które mają te modele. Niby lekką przewagę ma nokia ,ale chce poznac opinie właścicieli tych fonów bo ten telefon ma mi strczyć na przynajmniej 3-4 miesiące bo już co chwile zmieniam tefony to będzie 5 w tym roku. Chciałbym pozostac przy jakimś dłużej.

Najważniejsze dla mnie to:

Dobra jakość mp3, może też być radio ,ale nie koniecznie.

Budzik i przypomnienie.

Dobre fotki i video.

Zdecydowanie 6233. Ma bardzo dobry aparat 2Mpix (wg. mnie lepszy niż k750i), wbudowane głośniki stereo z dźwiękiem przestrzennym i wyświetlacz z wypasioną rozdzielczością 8)

Ok, ale jaką jakość mają mp3 w tej noki czy ogólnie w nokiach. Jakość jest porównywalna z Sony Ericssonem k/d750i czy w800i.? Czy daja w komplecie w salonie gsm słuchawki.? Są dobrej jakośći.? I co dają w komplecie razem z telefonem jak sie kupuje w erze…